Фотовиставка «Наші Герої» відкрилась в Львівській обласній раді

354
Відкриття фотовиставки «Наші Герої»
Відкриття фотовиставки «Наші Герої»

Вчора, 9 жовтня 2018 року, у холі Львівської обласної ради (3 поверх) відкрилася фотовиставка «Наші Герої» в межах проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини «за»!»

Конкурс «Наші Герої» покликаний налагодити міжрегіональні контакти, а також зробити відомими для загалу імена. Експозиція складається зі світлин, які фотомитці Львівщини та Луганщини надсилали на фотоконкурс, який триватиме впродовж місяця.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин

«Аналогічна виставка відбувається у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації. Дуже б хотілося, щоб таких проектів, які нас єднають було більше. Ми маємо концепцію невеликих кроків – це обмін у сфері культури, які спущені на конкретні клуби, Луганщини і Львівщини. Обміни в сфері освіти спущені на конкретні школи. І нарешті в сфері медіа, і ця виставка є одним з таких кроків. За час поки готувалася виставка сталася подія, яка нагадує нам – в країні війна триває. Один з фотокореспондентів, якому лише 23 роки, подав свої світлини на конкурс, і виконуючи завдання, підірвався на російській міні. Він втратив ногу. Сьогодні цю виставку ми присвячуємо йому і усім Героям, які захищають нашу землю», – розповів голова облради Олександр Ганущин.

Відкриття фотовиставки «Наші Герої»
Відкриття фотовиставки «Наші Герої»

Експозиція складається зі світлин, які фотомитці Львівщини та Луганщини надсилали на фотоконкурс, який триватиме впродовж місяця. Відтак через онлайн-голосування, яке уже триває, буде визначено трьох переможців – 1, 2 та 3 місце відповідно.

Конкурс «Наші Герої» покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Експозиція фотовиставки «Наші Герої»
Експозиція фотовиставки «Наші Герої»

Проект здійснюється в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.