«Форум видавців» візьме участь на «Книжковому Арсеналі»

306
«Форум видавців» візьме участь на «Книжковому Арсеналі»

З 23 до 27 червня 2021 року у Києві відбудеться Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Організатори запрошують усіх на дискусію «Гра в дорослішання. Як ми зростаємо незалежними», зорганізовану на фестивалі ГО «Форум видавців». Тема дискусії співзвучна фокусній темі 28 Львівського міжнародного BookForum, який відбудеться 15-19 вересня 2021 року.

У неділю, 27 червня о 12:00 у Лекторії «Мистецького арсеналу» спікери обговорять аспекти дорослішання та якості, яких із віком набувають дорослі люди, а також — організації та держави.

Представляємо спікерів події:

  • Софія Челяк — програмна директорка BookForum;
  • Богдана Брилинська — керівниця офісу «Львів – місто літератури»;
  • Марк Лівін — український письменник, журналіст, спікер конференції TEDx, заступник головного редактора The Village Україна;
  • Вадим Карп’як — журналіст, ведучий програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Ця дискусія – не просто презентація фокусної теми, а перша розмова про дуже важливі для нас речі: аспекти дорослішання і про те, за що може бути соромно, а за що ні. Ми дуже вдячні Книжковому Арсеналу за співпрацю і можливість саме на цьому важливому для українського книговидання заході розпочати дискусію, яка фіналізується у вересні на BookForum. У межах цієї дискусії ми оголосимо куратора фокусної теми 28 Львівського міжнародного BookForum”, – говорить Софія Челяк.

Нагадуємо, Фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається у Києві, на території «Мистецького арсеналу» за адресою вул. Лаврська, 10-12. У зв’язку з карантинними обмеженнями придбати квитки цього року можна лише онлайн за посиланням. Крім того, організатори наголошують, що вхід за квитками на територію «Мистецького арсеналу» дійсний лише у певний часовий лот:

  • з 10:00 до 12:00;
  • з 13:00 до 15:00;
  • з 16:00 до 18:00;
  • з 19:00 до 22:00.

При цьому час перебування відвідувачів на території Фестивалю після входу — нелімітований. Абонементи на всі дні фестивалю цього року не надаються.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.