«Форум видавців» створить нову нетворкінгову платформу присвячену читацьким MINT-проєктам

240
«Форум видавців» створить нову нетворкінгову платформу присвячену читацьким MINT-проєктам

Разом з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Посольства Німеччини в Україні House of Europe провели великий онлайновий ідеятон — Hack the Culture у квітні 2020 року. За результатами команда «Форуму видавців» спільно з «Дитячими науковими студіями» увійшла до списку 20 найкращих команд-учасників.

1 168 представників культури, креативних індустрій і IT 48 годин думали над антикризовими рішеннями для мистецтва. Під менторством 129 експертів з України та ЄС учасники придумали 63 проєкти. Три найкращі забрали головний приз — 3 000 євро, ще вісім отримали гранти хакатону до 25 000 євро кожен.

За результатами цього проєкту ми працюватимемо над створенням проєкту «BOOKMINTs» — нетвор-платформи з елементами маркетплейсу для організаторів літературних подій, видавців та STEAM-центрів задля створення унікального культурного контенту — читацьких MINT-проєктів.

(MINT – німецькомовна абревіатура від математики, інформатики, природознавчих наук та техніки (англ.-STEM)).

«У ситуації, коли через пандемію скасовуються фестивалі та книжкові ярмарки, в умовах економічної кризи в культурному секторі, зокрема у видавничій та книготорговельній галузі, для нас усіх актуальним є пошук нових майданчиків та форматів презентації книжок, вихід на нові аудиторії.

Поєднання читання та MINT-активностей, спираючись на природну допитливість і цікавість дітей, дозволить активно досліджувати оточення та світ, а література допоможе пояснити природознавчі та наукові явища, стимулювати наукове розуміння природи і сучасних технологій, вміння логічно і критично мислити», — каже Анна Батищева, учасниця команди та заступниця директорки «Форуму видавців».

Марія КРАВЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.