Флейта Пана та орган, або концерт “Tête-à-Tête” запрошує

250
Ігор Мацелюх та Олена Мацелюх. Фото Роман Тупись
Ігор Мацелюх та Олена Мацелюх. Фото Роман Тупись

Вже сьогодні, 17 липня 2019 року, о 19:00 у Львівській національній філармонії  (вулиця Чайковського, 7) відбудеться концерт «Tête-à-Tête», під час якого музиканти виконають твори на флейті Пана й органі. Про це повідомляє прес-служба філармонії.

На фестивалі «Pizzicato e Cantabile» Ігор Мацелюх та Олена Мацелюх представлять програму, яка поєднає орган і флейту Пана.

«Репертуар вечора формують органні композиції Ференца Ліста, Жана Алена, Александра Ґільмана та сучасного українського композитора Богдана Котюка, а також твори Клода Дебюссі, Фріца Крайслера і Ґаетано Пуньяні, що прозвучать у дуеті», – йдеться в повідомленні.

Афіша концерту «Tête-à-Tête»
Афіша концерту «Tête-à-Tête»

Олена Мацелюх гратиме на органі, а Ігор Мацелюх – на флейті. Цього вечора зі сцени філармонії лунатимуть такі твори: Органний хорал «Nun danket alle Gott» Ференца Ліста, Маленька сюїта: «En bateau», «Menuet», «Cortege» Клода Дебюссі, Літанії Жана Алена, Адажієтто «Tête-à-Tête» Богдана Котюка, Органна сюїта №1 Алескандра Ґільмана, Три віденські танці: «Радість любови», «Туга любови», «Прекрасний розмарин» Фріца Крайслера, Карнавал у Валенсії Ґаетано Пуньяні.

Квитки за цим посиланням або у касі (032) 235 89 46.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.