Фільм “Piano” покажуть у Львові

413
Фільм

13 грудня о 18.30 у музеї «Територія Терору» (проспект Чорновола, 45) відбудеться показ документального фільму «Piano» польської режисерки Віти Марії Дригас.

Сюжет стрічки побудований навколо піаніно з Євромайдану. Музичний інструмент, який став одним з найбільш впізнаваних символів Революції Гідності, є, по суті, головним героєм різних епізодів стрічки. В розпал протесту на київському Майдані фортепіано, яке мало стати частиною барикади, було врятовано студенткою київської консерваторії. Фортепіано стає символом революції, що вирує в країні, співає разом з протестувальниками, підтримує їхній запал та заохочує до дії.

Постер документального фільму «Piano»
Постер документального фільму «Piano»

«Piano» було створено DRYGAS PRODUCTION в контексті серії майстер–класів «Молоді про молодих» за підтримки Польського кіноінституту та телеканалу TVP–2. З українського боку у виробництві брали участь: виконавчий продюсер Олександра Братищенко, оператори Юрій Дунай, Олександр Чуйко, Денис Страшний, звукорежисери Юрій Плавко та Дмитро Терьохін, продакшн–компанії MiroGrahp, на чолі з Вікторією Слопіцькою.

Стрічка вже отримала ряд міжнародних нагород та відзнак на фестивалях документального кіно – Kraków Film Festival (Краків, 2015), медіа фестиваль “Człowiek w zagrożeniu” (Лодзь, 2015), International Meetings for Film and Music (Дьор, Угорщина, 2016), Фестиваль DocFilm “Гідність та робота” (Гданськ, 2016), Міжнародний кінофестиваль “Off Cinema” (Познань, 2016), Festival International du Documentaire de Creation “Escales Documentaires” (Ле Рошель, 2016), Міжнародний фестиваль документального кіно «MiradasDoc» (Гія–де–Ісоріяе, Іспанія, 2017).

В Україні фільм презентуватиметься вдруге. Тривалість стрічки: 45 хв.

Анна ШИМАНСЬКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.