Фільм «Дрогобицька Голгофа» вийде у новому форматі

278
Фільм «Дрогобицька Голгофа» вийде у новому форматі

У 2019 році художньо- документальним фільмом «Дрогобицька Голгофа. Реквієм» була започаткована історія Дрогобицького кінематографу. Заснований на реальних подіях, фільм передає історичні події про звірства каральної машини НКВД на Західній Україні. Перегляд фільму триває одну годину. Розпочали знімати фільм 27 серпня 2019 року, а прем’єра фільму відбулася вже у листопаді 2019 року. Про це пишуть на сайті Дрогобицької міської ради

Ідея створення фільму належить ініціативній групі, яку очолюють Тарас Метик, Наталія Копичин, Олександр Король та Микола Гнатенко. До роботи над фільмом були залучені представники духовенства, консультанти та спеціалісти, громадські організації, волонтери, очевидці подій, відтворених у фільмі, мешканці міста Дрогобича, навколишніх сіл та міст.

За неповний рік фільм демонстрували глядачам у Дрогобичі, регіоні, на Міжнародному кінофестивалі “Корона Карпат” у Трускавці.

Ініціатори створення фільму вважають, що настав час продемонструвати фільм, який дає відповіді на багато історичних питань, на телеекранах. Однак, для цього потрібно змінити формат фільму. З документального його планують перетворити у повнометражний художній півторигодинний фільм.

Для того, щоб фільм “Дрогобицька Голгофа” транслювали на телебаченні та у кінотеатрах, є певні вимоги та норми.

“Ми плануємо відзняти художні сцени і створити новий продукт, “– пояснюють Наталія Копичин та Тарас Метик.

У вівторок, 14 липня, відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми з ініціативною групою. У ході зустрічі обговорили подальші кроки щодо зйомок художнього фільму, плану знімальних днів та залучення фінансів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.