Філармонія запрошує у травні!

265
Філармонія запрошує у травні!

В очікуванні наймасштабнішого фестивалю класичної музики у Львові – 43 фестивалю “Віртуози”, філармонія представляє також вісім музичних вечорів різних напрямків, щоб ще раз запросити слухачів до затишної концертної зали імені Станіслава Людкевича.

Автентичне бароко

Четвер 02.05.2024 / 19:30

Розпочне місяць занурення у музику величного бароко та презентація нового музичного колективу –  Terra Barocca.

Рафінована програма зі знаменитих камерних творів барокової епохи — дібрана спеціально для відвідин фоє Львівської національної філармонії 2 травня о 19:30. Солісти філармонії Сергій Гаврилюк, Максим Римар та Анна Іванюшенко, які спеціалізуються на виконанні давньої музики, неодноразово втілювали її найсміливіші артефакти для меломанів. Цього разу вони вперше постануть як ансамбль Terra Barocca, щоб вражати найвищою майстерністю нового альянсу.

Концерт творів Мєчислава і Адама Солтисів

Вівторок 07.05.2024 / 19:00

Серед визначних львівських композиторів минулого особливе місце належить Мєчиславу та Адаму Солтисам, які все своє життя присвятили розвитку музичної культури нашого міста. Майже ціле століття Солтиси стояли на чолі музичного життя міста, за їхнього сприяння відбулось становлення не лише талановитих учнів-музикантів, а потужних культурних осередків міста – консерваторії Галицького музичного товариства та Львівської національної філармонії.

Вшановуємо памʼять Мєчислава та Адама Солтисів виконанням їхніх творів. Їхні слухачі матимуть змогу почути у виконанні львівських солістів: скрипаля Миколи Гавʼюка, піаністів Оксани Рапіти та Мирослава Драгана й сопрано Ірини Ключковської.

Композитори. Українською: сучасна музична лірика

П’ятниця 10.05.2024 / 19:00

Бути почутим — одна з базових людських потреб та цілий сенс для музичного твору, бо ж музика народжується саме в трикутнику: композитор — виконавець — слухач. Тож ми запрошуємо вас стати учасниками нової української музики, творів композиторів-сучасників, музикантів, крізь перо та клавіші яких пройшов знайомий нам досвід, переживання нашого часу.

У виконані досвідчених інтерпретаторів – Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” під батутою молодого та амбітного диригента Юрія Літуна, а також знаних львівських солістів ви почуєте вісім творів останньої чверті століття українських композиторів: Сергія Леонтьєва, Золтана Алмаші, Богдана Сегін, Михайла Шведа та Анастасії Лозової.

Святковий концерт до Дня Матері

Субота 11.05.2024 / 18:00

У другу неділю травня в Україні відзначають найтепліше свято року, яке пов’язане із найсокровеннішим — День матері. Цей день є чудовою нагодою, щоб щиро подякувати усім матерям за любов, турботу і відданість. Львівська національна філармонія разом із Львівською національною академічною чоловічою хоровою капелою «Дударик» долучаються до святкування та запрошує на подію з нагоди цього свята!

Автостопом по музичній галактиці. Планета Земля

Неділя 12.05.2024 / 11:30

Не омине травень і наймолодших слухачів. Тож встигніть потрапити на борт передостанньої подорожі Дзень-Бума музичною галактикою!

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Україна. Матір. Шевченко

Неділя 12.05.2024 / 19:00

Грандіозний твір для симфонічного оркестру, хору та солістів, за який композиторка отримала Шевченківську премію, знову звучатиме у Львівській філармонії!

Ця музика написана спеціально для виконавців, які й виступлять на сцені 12 травня.  У 2014 році, під час перших кровопролитних подій Революції Гідності відома львівська мисткиня Богдана Фроляк пристала на пропозицію директора Львівської філармонії Володимира Сивохіпа написати велику композицію на вірші українського Пророка правди. Неабияке завдання оспівати Україну стало актуальним саме в час нового етапу боротьби за власну свободу, цінності та людяність…

Тому цю подію музиканти присвячують українським матерям, що втратили своїх дітей під час війни з російським окупантом.

До виконання премʼєри долучаться провідні українські музичні колективи та солісти: Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під батутою Володимира Сивохіпа, Заслужена академічна капела України «Трембіта» та солісти: Софія Соловій, Наталія Половинка та Степан Дробіт

Також пропонується відвідати:

Перлини духовної музики

П’ятниця 10.05.2024 / 17:00

Музей історії релігії

Людкевич. Співаночки мої

Четвер 16.05.2024 / 17:00

Камерна сцена

Між звуками й словами. Пісні та поезія Олександра Білаша

Середа 22.05.2024 / 17:00

Камерна сцена

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.