Фільм за еротичним романом “Порядна львівська пані” виклали у вільний доступ (відео)

9747
Кадр з фільму "Порядна львівська пані"
Кадр з фільму "Порядна львівська пані"

У безкоштовному доступі з’явилася комедія за романом Люби Клименко “Порядна львівська пані”. Стрічку можна подивитися на YouTube-каналі Держкіно.

«Порядна львівська пані» – це еротична комедія за мотивами однойменної книжки Люби Клименко. Режисерка – Наталя Пасеницька, авторка сценарію – Марина Меднікова, продюсер – Юрій Мінзянов.

«Головна героїня стрічки – сучасна інтелігентна жінка Пенелопа – живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і… нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків», – йдеться в синопсисі.

Кадр з фільму "Порядна львівська пані"
Кадр з фільму “Порядна львівська пані”

За словами продюсера, основний меседж фільму – не треба жити не своїм життям, не треба боятися змін, не треба боятися зустріти щире та ніжне кохання, яке змінює все життя, бо люди мають приносити задоволення та щастя одне одному.

Як повідомляє Читомо, кінопроєкт стрічки став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку в розмірі 995 тис. грн, що складає загальну вартість виробництва фільму.

Кадр з фільму "Порядна львівська пані"
Кадр з фільму “Порядна львівська пані”

Раніше в ексклюзивному коментарі Читомо Люба Клименко розповідала, що переговори про можливість екранізації роману велися більше року. Спершу було підписано угоду про право подачі сценарію на конкурс Держкіно, а потім уклали офіційну ліцензійну угоду із «Крісті Фільмом».

«Видавництво «Дуліби» і, природно, я особисто, радіємо з того, що «Порядну львівську пані» буде екранізовано. Для мене принциповим було те, що сценарій робила Марина Меднікова, яку я знаю як талановиту письменницю і чиєму смаку я довіряю. Звичайно, я усвідомлюю, що роман «Пор’ядна львівська пані» і фільм з однойменною назвою – це будуть два різні творчі продукти, і навіть хотілося б, щоб режисерці Наталі Пасеницькій пощастило зробити стрічку кінохітом», – зазначала письменниця.

Нагадаємо, що роман «Порядна львівська пані» вперше побачив світ у 2006 році. 2018-го вийшло друком уже п’яте (оновлене) видання, відтак загальний наклад роману склав 15 тис. примірників.

Марина ЯНЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.