«Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України» пройшов у Львові

1306
«Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України» пройшов у Львові

Упродовж трьох днів, з 14 по 16 жовтня 2016 року, у сквері «На Валах» (що розташований на вулиці Винниченка, 18), усі охочі можуть завітати на  «Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України», організований членами  Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”, з нагоди відзначення Дня захисника України.

На Губернаторських Валах, просто неба, клубами реконструкції представлена історія Українського війська.  Учасники фестивалю протягом трьох фестивальних днів відтворюють побут та звичаї українських військових формувань різних періодів історії України. До огляду представлені: техніка, зброя, костюми військових угрупувань різних період історії України від середньовіччя до сьогодення.

Також, в рамках фестивалю 14 жовтня відбувся Марш слави захисників Руси-України. Його учасники у супроводі оркестру пройшли урочистою ходою центральними вулицями міста. Серед них були воїни Княжої доби, представники козацтва, легіону Українських січових стрільців, військові Української Народної Республіки, Української галицької армії, Української повстанської армії та учасники російсько-української війни, що триває на Сході України.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.