Фестиваль “Золотий лев-2018” розпочнеться виставою “Йов”

664
Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці»
Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці»

Вулична вистава “Йов” на площі перед Оперним театром 29 вересня о 20:00 відкриє Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев-2018”, участь в якому братимуть театри з різних країн світу. Про це повідомляє Depo.Львів.

Легендарна вистава “Йов” Кароля Войтили в постановці Ярослава Федоришина дивуватиме усіх охочих просто неба. Після вітальних слів запрошених гостей та слів режисера Ярослава Федоришина, розпочнеться гра акторів Львівського академічного духовного театру “Воскресіння”. Сюжет п’єси вважають вічним, бо він є біблійним. Вона створена за текстом Старого Завіту, а саме: про Йова, який втрачаючи найдорожче, продовжує вірити, довіряти Богу, шукає сенс людського буття через філософські роздуми і переосмислює власну долю. “Вистава об’їздила багато країн і мала великий успіх. Тема Йова не залишає нікого байдужим”, — відзначає директор театру “Воскресіння” Ярослав Федоришин.

До особливостей постановки відносять спецефекти, які допомагають яскраво підкреслити загострені моменти та кульмінацію сюжету. Можливості використовувати їх навіть на генеральній репетиції немає, лише для виступу перед глядачами. Механічні спецефекти застосовуватимуть в моменти, коли потрібно буде вогню та валитимуться будинки.

Квитки в будь-який інший день мають високу вартість, але в суботу, 29 вересня, театр зробить подарунок для фестивалю і покаже її безкоштовно. У випадку негоди дійство перенесуть на наступний день.

Як уточнив Ярослав Федоришин, до вистави залучено 10 акторів, і триватиме вона 1 годину.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.