«Energy» Олени Звір захлеснула «Арт-галерею мадам Пальмгрен»

3766
«Energy» Олени Звір захлеснула «Арт-галерею мадам Пальмгрен»

У суботу, 5 листопада 2016 р., в «Арт-галереї мадам Пальмгрен» (вул.І.Федорова 8) відкрилася персональна виставка Олени Звір «Energy» , на якій були представлені роботи виконані з шовку (батік) та на полотні.

«Енергія – таке маленьке слово, а скільки має в собі змісту! Авторка виставки – це справжній вулкан енергії і джерело любові до життя! І от коли ми думали як назвати виставку, то мені з голови не виходила власне ця енергія – так з’явилася назва експозиції», – розповіла директор галереї Вікторія Рибак.

Олена Звір
Олена Звір

«Я не думаю про те, чи сподобаються мої твори. Моя кожна робота – це кожен день. Тому вони настільки різні, бо щодня різні переживання.  Є краса в кожному дні і радість в кожному дні. Тільки залежно, що ти бачиш», – поділилася авторка виставки Олена Звір.

Відкриття персональної виставки Олени Звір «Energy»
Відкриття персональної виставки Олени Звір «Energy»

Експозицію виставки вдало доповнили надзвичайні роботи з ніжного та вишуканого шовку – оригінальні сукні від “Ательє Оксани Давимуки”. 

«Це дуже важливо, коли є такий тандем, де люди спілкуються, обмінюються енергією. Я дуже щаслива, що в на все так закрутилося і я маю надію, що буде у нас якесь феєричне продовження. Оскільки, я бачу такий надзвичайно високий рівень техніки і духовної глибини в роботах Олени, що мимоволі з’являється наснага до роботи», – зазначила співавтор виставки Оксана Давимука .

Експонування виставки триватиме до 27 листопада 2016 р. Оглянути роботи можна щодня з 10 до 21 год.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.