«Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» – остання нагода побачити

829
«Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» - остання нагода побачити

Лічені дні залишилися до закриття масштабного виставкового проект «Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.», що відкрився 14 березня 2016 року до 20-річчя Львівського Палацу Мистецтв.

Впродовж виставки, останній день експозиції якої  6 квітня 2016 року, відбувались круглі столи і диспути теоретиків, лекції про художників, кураторські екскурсії, концерти «альтернативної музики» 1960-1980-х рр.

Хто ще не мав нагоди відвідати цю  експозицію – щиро радимо це зробити найближчими днями, адже «Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» – це ретроспектива трьох десятиліть  що представляє основні напрямки альтернативного львівського мистецтва 1960-1980-х років в творах Романа Сельського, Леопольда Левицького, Карла Звіринського, Олега Мінька, Любомира Медвідя, Зеновія Флінти, Ігоря Боднара, Євгена Лисика, Теодозії Бриж, Романа Петрука, Олександра Аксініна та інших модерністів.

Мистецтво львівського модернізму – це естетична проекція альтернативної інтелектуальної культури Львова другої половини ХХ ст., яка дозволяє проаналізувати це явище в контексті тогочасних європейських мистецьких процесів. Маловідомий «інший» Львів 1960-1980-х років, в усіх варіаціях його творчого нонконформізму, з його ідеалами довоєнної творчої еліти та потужним потенціалом новаторського мислення потрібно повернути історії українського і європейського мистецтва.

Організатори: кафедра менеджменту мистецтв Львівської Національної Академії Мистецтв та Львівський Палац Мистецтв.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.