Ексклюзивна прем’єра до Дня Закоханих від Панаса Буйного «Поцьомай» (відео)

205
Ексклюзивна прем’єра до Дня Закоханих від Панаса Буйного «Поцьомай»

Після нещодавньої прем’єри «Сусідка», артист вже запозиціонував себе на теренах вітчизняного шоу-бізнесу, як один із найпозитивніших виконавців, чиї треки підносять рівень дофаміну в крові.

В цій пісні ви зможете побачити поєднання музично- драматичного сюжету з елементами іронії.  Реліз треку відбудеться саме до 14 лютого, адже основні мотиви – це тема відносин та усе, що з цим пов’язано.

«Поцьомай» є доказом того, що всі особисті проблеми можна вирішити лише з допомогою палкого поцілунку. Сингл присвячується усім сміливим та не сміливим, закоханим та розлученим, щасливим та звичайно ж засмученим:  «Я присвячую цю пісню тим , хто йде за своїми почуттями і відчуває метелики в животі. Кожного дня людині потрібно щонайменше три поцілунки, щоб почуватись щасливішою. Також поцілунки спалюють зайві калорії, тому цілуйтеся та кохайтеся, бо ми того варті.» – коментує прем’єру Панас Буйний.

Ловіть цю позитивну прем’єру та пам’ятайте основний меседж від Панаса Буйного – «Цілуйте, цьомайте і ви теж будете поцьомані»

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.