Дива існують, або добра казка від «Чарівної Скриньки»

642
Дива існують, або добра казка від «Чарівної Скриньки»

В середу, 1 червня 2016 року, у День захисту дітей, мережа аптек «D.S.», в інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» (площа Соборна, 1),  безкоштовно показала 40 дітям учасників АТО та дітям із вадами слуху,  виставу дитячого зразкового театру-студії «Чарівна Скринька».

Відому історію Льюїса Керолла «Аліса у країні Чудес» маленькі актори презентуватли в атракційному форматі театру тіней, а для дітей з вадами слуху виставу адаптували з допомогою сурдоперекладу. Дивовижна гра світла і темряви, головна героїня балансувала у казкових світах, а поміж тінню діти-глядачі знайшли багато Світла!

Театр тіней – це не просто розвага, а й елемент арт-терапії. Такий захід прищеплює любов до вдумливого читання та матиме цілющий вплив на дитяче здоров’я. Вистави безкоштовні. Маленькі актори зразкового театру-студії «Чарівна Скринька» витратять свій гонорар на участь у міжнародних конкурсах.

Дитинство – пора див, але не всім діткам їх вистачає. У деяких батьки далеко від дому, а комусь із більшість традиційних дитячих розваг недоступні – через особливості здоров’я. Потрібно нагадувати дітям, що дива існують, потрібно у них тільки вірити!

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.