«Дискримінації» Олени Лажневської покажуть уже цієї суботи

270
«Дискримінації» Олени Лажневської покажуть уже цієї суботи
«Дискримінації» Олени Лажневської покажуть уже цієї суботи

В суботу, 7 березня 2020 року,  о 14:00 у арт-просторі Futura HUB (вул. Кульпарківська, 200а)  відбудеться відкриття фотопроекту Олени Лажневської «Дискримінації».

“Я Олена Лажневська. Я люблю життя, я люблю кожну хвилину та мить. Моє щастя − це мої діти. Мої особливі діти! Син Дарій з безмежним світом та неймовірною уявою та донька Варвара з особливим діагнозом. Вони змінили моє життя і продовжують його змінювати. Перший дав мені силу не загубити себе і так я прийшла до фотографії, а друга навчила весь біль, страждання та переживання переносити на фото. Фотографую вже близько 18 років. За спиною і репортаж, і весілля, і психологічний портрет. Але відкривши для себе світ арт-фотографії, я закохалась у неї і тепер працюю лише в цьому напрямку. Саме цей жанр як ніякий інший може передати ту емоційну складову, що так мене заворожує. Проект про життя, проект про любов, проект про те, що ми всі люди.

Дискримінація − те, що оточує нас щодня. Щодня нас ображають та принижують, а ми щодня ображаємось та намагаємось вижити. Проект саме про це. Про те, що ми − всі рівні і що б нас не відрізняло один від одного, що б не заважало нам жити чи приймати рішення, не повинно отримувати осуду суспільства”, – поділилася фотографиня ідеєю концепції фотопроекту.

Оглянути експозицію виставки фотопроекту Олени Лажневської «Дискримінації» у арт-просторі Futura HUB (вул. Кульпарківська, 200а) до 6 квітня 2020 року.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.