Диск “54 хвилини до Різдва” записали у Львівській філармонії

416
Диск “54 хвилини до Різдва” записали у Львівській філармонії

24 грудня світ побачив реліз нового цифрового аудіо альбому “54 хвилини до Різдва” українсько-швейцарської композиторки, піаністки та органістки Анастасії Лозової. Його запис пройшов влітку у Львівській філармонії.

Його присвячено першому року святкування Різдва в Україні спільно разом з усім християнським світом, а саме — 24 грудня. Усі десять композицій, які увійшли в альбом, є авторським творчим переосмисленням, інтерпретаціями та імпровізаціями на теми українських різдвяних колядок та щедрівок. В альбомі також використовуються декілька європейських різдвяних мелодій.

В кожному треці можна почути цілий ряд мелодій, які вплітаються в єдину музичну канву і органічно переходять одна в одну, створюючи відчуття окремого мікросвіту з невичерпним емоційним і духовним наповненням. Саме тому авторка вирішила не називати кожен трек власною назвою, а натомість до кожного треку використала назву “Композиція” з окремою послідовною нумерацією.

Анастасія Лозова так коментує цей свій новий альбом:

“54 хвилини до Різдва – це особистісний простір для кожного з нас, де ми можемо відчути містерію зародження нового світла надії у серцях. Це час – коли душа вловлює невидимі дотики Дива, і наповнюється Співчуттям та Любов’ю… Це ніч таємничого зцілення – коли раптово можна усвідомити, що кожна мить неповторна, що ми всі пілігрими, які прямують на світло Зірки, спільно розділяючи разом різноманітні барви емоцій наших життєвих шляхів.”

Повний альбом можна прослухати тут.

Талановита українська композиторка, піаністка та органістка Анастасія Лозова народилася у Львові. Початкову музичну освіту як піаністка Анастасія отримала у Львівській спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької (сьогодні – Львівський державний музичний ліцей ім. С. Крушельницької), де також займалася композицією у Володимира Волинського. З 2000-го року Анастасія переїжджає на навчання у Швейцарію. З вересня 2000 року по липень 2002 року Анастасія Лозова вивчала фортепіано (Рада Петкова/Rada Petkova) і композицію (Альфред Швейцер/Alfred Schweizer) в Університеті музики і театру в Біль-Берні / Hochschule für Musik und Theater in Biel-Bern. Восени 2002 року мисткиня отримала стипендію фонду «Helvetia Patria» з метою подальшого вдосконалення свого композиторського таланту. У лютому 2003 року Анастасія Лозова для продовження свого навчання перевелася в консерваторію в Делемон / Konservatorium in Delémont. У березні 2007 року Анастасія Лозова отримала диплом «Diplome de capacité professional de piano» з оцінкою «Très bien». Багато років тому вона відкрила свій великий талант органістки та продовжувала самоосвіту в цьому напрямку. 9 червня 2012 року завершила навчання з дипломом концерту «Virtuosité – diplome section professional». Сьогодні Анастасія Лозова дуже затребувана як піаністка, композитор і органіст і дає численні концерти у Швейцарії та за кордоном.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.