Динамічний та видовищний мюзикл “Княгиня Ольга” відбудеться у Львові (відео)

686
Динамічний та видовищний мюзикл “Княгиня Ольга” відбудеться у Львові

Мюзикл про одну з найвідоміших та найхаризматичніших постатей української історії, що зібрав аншлаги на прем’єрах в Одесі та Києві, тепер вперше в Івано-Франківську! Вистава відбудеться 18 грудня у Львові в Театрі Заньковецької. Початок події о 19:30.

Княгиня Ольга – мудра, сильна, харизматична постать із золотих сторінок нашої багатовікової історії. Її походження залишається загадкою. Існує кілька версій, проте жодна з них не підтверджена науково на сто відсотків.

Режисером, художником-постановником та актором мюзиклу став Денис Рудий, учасник відомого ток-шоу “Х-Фактор”. Також у головній ролі співачка Юлія Нельсон.

Автором музики до мюзиклу є Денис Аксьонов, вірші написала Ольга Седова. Хореографи – Аліна Троянська та Геннадій Цвітков.

Художній задум надзвичайного масштабу втілений за допомогою сучасних концертних технологій, стилізованих костюмів, що відображають історичну епоху Київської Русі, та великої кількості професійних акторів-вокалістів. У мюзиклі глядачі побачать все: народні гуляння, обряди, розкішні маєтки, містичний світ Наві та справжнє поле бою.

Все це разом з неймовірними декораціями занурить глядача у дивовижну історію кохання, мужності та стійкості безсумнівно великої жінки.

Квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/event/knjaginja-olga-lviv

Ольга МАКСИМЯ’К

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.