“Дика ружа” прозвучала під Бахмутом

640
Олег Кульчицький та Зеновій Гучок під Бахмутом
Олег Кульчицький та Зеновій Гучок під Бахмутом

В середу з концертом під Бахмутом для 80-ї бригади, яка зараз перебуває на бойових позиціях, виступили скрипаль-віртуоз, Народний артист України Олег Кульчицький та Заслужений артист України Зеновій Гучок.

Зеновій Гучок поділився у коментарі: «На днях ми з Олегом Кульчицьким возили гуманітарну допомогу для нашої 80-тої бригади, яка зараз перебуває у Бахмуті на бойових позиціях. Коли ми привезли хлопцям гуманітарну допомогу, то бійці сказали, що для них не так важлива допомога, як концерт.

Зеновій Гучок під Бахмутом
Зеновій Гучок під Бахмутом

Тому ми так і зробили – поїхали дати концерт. Виступали у Краматорську. Я надзвичайно вражений атмосферою концерту! У мене склалось враження, що хлопці ніби перезавантажились, потрапили в інший мирний світ, світ пісні та позитивних емоцій, без війни, а це надзвичайно важливо! Хлопці відволіклись від щоденних бойових дій, адже коли вони підходили до нас фотографуватися, то це були зовсім інші люди з іншим настроєм, аніж за годину до концерту».

За словами Зеновія Гучка, вони з Олегом Кульчицьким також заспокоїлись, відчувши атмосферу та бойовий настрій, який панує під Бахмутом.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.