Дворик на вулиці Залізничній, 48

1045
Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48

Сьогодні хочу запропонувати підбірку фотографій звичайнісінького, не перший погляд, дворика, що знаходиться в будинку на розі вулиць Залізничної та Стороженка.

Якщо дивитися з вулиці, нічим особливим будинок не відрізняється. Такий собі звичайнісінький львівський будинок. Але, зайшовши, в його дворик, потрапляєш просто таки в “рай еклектики”.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Над входом ще можна прочитати дату спорудження будинку 1908 рік, але внутрішня архітектура добудовувалась, преплановувалась і ремонтувалася стільки разів, що первісне обличчя дворика розпізнати практично неможливо.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Якщо з двору забрати сучасні автомобілі, тут спокійно можна знімати фільми про повоєнний Львів.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Тут можна зустріти на обшарпаному, без перил, балконі, сучасні пластикові двері і на напівзруйнованій стіні – євровікно. Складається враження, що хтось хотів щось змінити і покращити, але забракло грошей і роботи припинилися до кращих часів.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дивлячись на це все хочеться згадати Задорнова з його відомою фразою “Ремонт ніколи не завершується – він тільки тимчасово призупиняється”.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48І в цих умовах живуть люди. Живуть кожного дня. Тут закохуються і одружуються молоді люди, тут народжуються діти і з цього дворика вони йдуть в перший клас. І звідси люди вирушають в останню дорогу.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48А скільки таких двориків по всьому місту? Десятки, а може й сотні!

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Але кожному львів’янину хочеться бачити наше місто красивим, відремонтованим, чистим і охайним. Щоб кожного разу, йдучи чи ідучи містом, повертаючись додому з роботи чи мандруючи містом з друзями, хотілося  з гордістю сказати: “Це моє місто! Воно найкраще!”


Партнер посту: Недавно нашел очень полезный сайт для молодых родителей www.frisoclub.ru ребенок 11 месяцев развитие которого состоит в том, чтобы во всем стремится подражать маме и папе.

2 КОМЕНТАРІ

  1. хочеться побачити на фото інший чудові старий будинок а саме будинок розташований по вул. Стороженко,33 та його маленький дворик

  2. якщо ви повернетесь у цей дворик, то зауважите “багато” змін: добудований балкон, поремонтовані балкони, поремонтований дах (тепер дощ не попадає по ринві у стічну трубу, а просто тече по стіні), наптс 2009 все ще збережений, зате поруч “ростуть” новобудови, на які, як і має бути, немає дозаільних документів, так зо завітайте ще раз, пофотографуйте, поки вони ще є.

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.