Дворик на вулиці Залізничній, 48

1619
Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48

Сьогодні хочу запропонувати підбірку фотографій звичайнісінького, не перший погляд, дворика, що знаходиться в будинку на розі вулиць Залізничної та Стороженка.

Якщо дивитися з вулиці, нічим особливим будинок не відрізняється. Такий собі звичайнісінький львівський будинок. Але, зайшовши, в його дворик, потрапляєш просто таки в “рай еклектики”.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Над входом ще можна прочитати дату спорудження будинку 1908 рік, але внутрішня архітектура добудовувалась, преплановувалась і ремонтувалася стільки разів, що первісне обличчя дворика розпізнати практично неможливо.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Якщо з двору забрати сучасні автомобілі, тут спокійно можна знімати фільми про повоєнний Львів.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Тут можна зустріти на обшарпаному, без перил, балконі, сучасні пластикові двері і на напівзруйнованій стіні – євровікно. Складається враження, що хтось хотів щось змінити і покращити, але забракло грошей і роботи припинилися до кращих часів.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дивлячись на це все хочеться згадати Задорнова з його відомою фразою “Ремонт ніколи не завершується – він тільки тимчасово призупиняється”.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48І в цих умовах живуть люди. Живуть кожного дня. Тут закохуються і одружуються молоді люди, тут народжуються діти і з цього дворика вони йдуть в перший клас. І звідси люди вирушають в останню дорогу.

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48А скільки таких двориків по всьому місту? Десятки, а може й сотні!

Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Дворик будинку у Львові на вулиці Залізничній,48Але кожному львів’янину хочеться бачити наше місто красивим, відремонтованим, чистим і охайним. Щоб кожного разу, йдучи чи ідучи містом, повертаючись додому з роботи чи мандруючи містом з друзями, хотілося  з гордістю сказати: “Це моє місто! Воно найкраще!”


Партнер посту: Недавно нашел очень полезный сайт для молодых родителей www.frisoclub.ru ребенок 11 месяцев развитие которого состоит в том, чтобы во всем стремится подражать маме и папе.

2 КОМЕНТАРІ

  1. хочеться побачити на фото інший чудові старий будинок а саме будинок розташований по вул. Стороженко,33 та його маленький дворик

  2. якщо ви повернетесь у цей дворик, то зауважите “багато” змін: добудований балкон, поремонтовані балкони, поремонтований дах (тепер дощ не попадає по ринві у стічну трубу, а просто тече по стіні), наптс 2009 все ще збережений, зате поруч “ростуть” новобудови, на які, як і має бути, немає дозаільних документів, так зо завітайте ще раз, пофотографуйте, поки вони ще є.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.