Дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком: львів’ян запрошують на виставу «Пригоди італійців у Італії»

171
Дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком: львів’ян запрошують на виставу «Пригоди італійців у Італії»

В суботу, 18 вересня 2021 року, о 19:00 в Палаці культури залізничників «РОКС» (вулиця Федьковича, 54/56) відбудеться вистава «Пригоди італійців у Італії».

Вистава триватиме дві години, а на сцені гратимуть неперевершені Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський,  повідомили організатори Lutsyshyn Promo та Promotions.

Сюжет захоплює із перших хвилин: перед головним героєм виникає складне завдання. Родич мільйонер, який оплачував його навчання в престижному університеті не підозрює, що студента виключено, а виділені кошти молодий гуляка лишає в рестораціях Неаполя. А приїзд дядечка поглянути на, нібито, відкриту клініку та успішну працю небожа психіатром мав би завершитись катастрофою.

Квитки можна придбати за посиланням
https://concert.ua/uk/event/vistava-prigodi-italiiciv-v-italiyi

«Гумор, тонка філософія та винахідливість стали основою цієї вистави. В сцені, де здорові люди грають безумців, відображається показна «нормальність» будь-якого суспільства. Кумедні ситуації, нетривіальні діалоги та захоплюючі сцени у виконанні зірок українського театру дарують не тільки сміх та радість. Поціновувачі інтелектуального гумору будуть приємно здивовані глибоким філософським підтекстом п’єси», – запрошують організатори Lutsyshyn Promo та Promotions.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.