Дударик запрошує у  Гарнізонний храм Свв. Петра і Павла на різдвяний благодійний концерт 

438
Дударик запрошує у  Гарнізонний храм Свв. Петра і Павла на різдвяний благодійний концерт 

13 січня у Гарнізонному храмі Свв. Петра і Павла Національна хорова капела «Дударик» співатиме колядки та щедрівки X-ХХІ століть.Початок концерту о 16:00, повідомили у капелі. 

Керівник капели Дмитро Кацал розповів, що у програмі концерту звучатимуть хорові твори золотої скарбниці української різдвяної музики X-ХХІ століть: ірмос і фрагменти «Навечір’я Різдва», колядки півдня, сходу, центру і заходу України, українські коляди і щедрівки,  якими пишається увесь світ, ті, які співає тільки Львів, і такі, які знає уся Україна.

«Коли гримлять гармати, музи мовчать і продукують зброю. Порівняно із довоєнними роками, коли пʼять і більше різдвяних концертів було нормою, цей один концерт є мовчанням капели. Ще три концерти відбулися на гастролях в Данії (якій ми завдячуємо появі літаків невдовзі). Дуже непросто, а точніше неможливо бути митцем країни, що перебуває у війні за існування. Також не просто співати у храмі, у якому відспівали вже двох наших співаків. Тому цей концерт це радше маніфест капели, хорової школи, спільноти, львівʼян, українців про непохитність віри  у перемогу», – зазначив керівник Дударика.

Державна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК»
Державна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК»

Вхід вільний! Під час концерту відбудеться збір коштів на потреби захисту від безпілотників і баражуючих боєприпасів для прикордонників у Луганській області ЗСУ.

Як відомо, хорова капела «Дударик» є музичною візитною карткою Львова та України. Спочатку Хор хлопчиків і мужчин зі Львова «Дударик», далі – народна хорова капела «Дударик», згодом Державна хорова капела і врешті Національна  академічна хорова капела «Дударик».

Досягши загальносвітового визнання та набувши незаперечного авторитету, капела щоразу у кожному виступі підтверджує свій унікальний рівень, як підтвердження цього – Національна премія ім. Тараса Шевченка, яка є найвищою урядовою нагородою в галузі культури, та інші численні нагороди.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.