Дударик запрошує на авторський концерт-презентацію композиторки – сестри Марії Слєпченко «Пісня Пісень». Прем’єрне виконання»

277
Дударик запрошує на авторський концерт-презентацію композиторки - сестри Марії Слєпченко «Пісня Пісень». Прем’єрне виконання»

10 та 11 червня о 15:30 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Марія Слєпченко. «Пісня Пісень». Прем’єрне виконання». 

Це буде особливий авторський концерт-презентація творчості і самої композиторки – сестри Марії Слєпченко, повідомили організатори.

У програмі концерту духовні твори для мішаного хору, «Симфонічна поема» для симфонічного оркестру і ораторія для солістів, хору та симфонічного оркестру -«Пісня Пісень.

Учасники і виконавці: Юрій Йосифович – баритон, Уляна Горбачевська – мецо-сопрано, академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, камерний хор «Глорія», національна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК».

Диригенти: Юрій Бервецький та Дмитро Кацал.

«Хоч усі твори прозвучать у Львові вперше, сестра Марія вже встигла здобути дві премії на престижних європейських композиторських конкурсах. Тепер і львівський слухач матиме нагоду познайомитись із надзвичайною музикою композиторки. Школа ім.Марії Крушельницької, консерваторія, тривалі музичні студії в Польщі і в решті Американська музична академія наповнили її музику хистом і професійністю. Приходьте на особливий вечір насолоджуватись музикою особливої композиторки!», – запрошують організатори.

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/category/Lviv/dudaryk

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.