Дударик пожертвував півмільйона гривень на реабілітацію і протезування постраждалих дітей з Краматорська, Херсона, Миколаєва

45
Дударик пожертвував півмільйона гривень на реабілітацію і протезування постраждалих дітей з Краматорська, Херсона, Миколаєва

Дударик пожертвував зароблені концертами в Україні і Європі кошти «Незламним» дітям. Про це повідомили у Дударику.

Благодійний фонд «Незламні» скерує кошти на реабілітацію і протезування постраждалих дітей з Краматорська, Херсона, Миколаєва.

«Це найменше, що ми можемо зробити для них. Памятаєте, фатімські діти відмовились від солодощів заради молитви? Так і ці офірують (своє море, і заслужений відпочинок) для українських дітей-ангелів», – сказали у капелі.

За останні два концертні сезони хорова школа і капела Дударик дали понад 300 концертів і усі зароблені кошти передали на потреби ЗСУ. Тепловізори, приціли, дрони, пікапи, ударний БПЛА, екскаватор – це далеко не повний перелік їх заофіруваних «солодощів» за для Перемоги.

Дударик висловлює подяку хорам хлопчиків міст Геттінген, Єна, Майнс, німецькій і українській спільнотам та особливо Рейнхарту Зігаферу, департаменту і управлінню культури області і міста, що уможливили останній концертний тур капели Німеччиною і долучились до цієї доброї справи.

Сума благодійного внеску становить 500 тисяч гривень.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.