“Домівка врятованих тварин”, або нове життя у парку Знесіння

16291
Домівка врятованих тварин
«Домівка врятованих тварин»

Сьогодні команда Фотографій Старого Львова побувала у дуже доброму місці. Чи багато з наших читачів знають, що у парку Знесіння, по вул. Довбуша 24, розмістилася «Домівка врятованих тварин» (на сьогодні це уже зоологічний відділ парку), де живуть звірята та птахи, яких врятували та прихистили.  Отже, зібрали ми трохи харчів та вирушили подивитися на домівку та її мешканців.

Козеня з "Домівки врятованих тварин"
Козеня з “Домівки врятованих тварин”

Більше ста тварин. Кролики, кури, гуси, нутрія з ампутованим хвостом, папужки, черепаха, морські свинки, фретки, сокіл боривітер, козеня, яке викупили (було лотом на аукціоні, називалося «козеня шашлик»), лисиці, лелеки, декоративні голуби та багато інших. У кожного з них своя непроста, здебільшого не дуже щаслива історія.

Ворона з "Домівки врятованих тварин"
Ворона з “Домівки врятованих тварин”

Про долю тварин нам розповідає працівник домівки Назар Дулиш: «Ворону привезли з Рівного, їй коти відгризли крило. Тому жити вона у нас буде вже все життя. Єнотовидного собаку Абу ми викупили, вона продавалася на собачу притравку, як і лисиця Дік.

Сова Соня з "Домівки врятованих тварин"
Сова Соня з “Домівки врятованих тварин”

Сову Соню продавали через інтернет. Вона зовсім ручна, її маленькою забрали з гнізда, тому живого корму вона не їсть, не вміє полювати. Тож відпустити ми її теж не можемо.

Єнотовидна собака Аба з "Домівки врятованих тварин"
Єнотовидний собака Абу з “Домівки врятованих тварин”

Ще один лис Фокс, якого ми забрали зовсім маленького, він готувався на продаж, але про нього забули, був хворий, весь в хробаках, думали не виживе, але ми його витягли.

Козел Борис з "Домівки врятованих тварин"
Козел Борис з “Домівки врятованих тварин”

Козли Борис і Бред Піт, яких викупили з забою. Кузя приїхав з Тернополя, коза Мілка. Борсук Тимофій, який зараз спить. Козуля Бембі, якого викупили на Старосамбірщині, його тримали на прив’язі в ошийнику.

Лелеки з "Домівки врятованих тварин"
Лелеки з “Домівки врятованих тварин”

У лелек в кожного своя історія. Першим був Кузя, потім Локі та Лакі, чотирьох підкинули в поліетиленових пакетах, Андрійко приїхав з Червонограда. Загалом у нас 8 лелек. Маємо надію, що двоє з них полетять, решта поламані».

Козуля Бембі з "Притулку врятованих тварин"
Козуля Бембі з “Притулку врятованих тварин”

Окрім рятування та догляду за тваринами працівники домівки розповідають школярам про захист тваринного світу, чому потрібно берегти навколишнє середовище.

Козел Кузя з "Домівки врятованих тварин" та працівник домівки Назар Дулиш
Козел Кузя з “Домівки врятованих тварин” та працівник домівки Назар Дулиш

Зараз тут дуже потрібні ліхтарі вуличного освітлення, відра, лопати, мітли, кабель. Корми всіх видів, зокрема для гризунів, курячі шийки, крильця, риба: мойва, салака. Загалом список потрібного великий. Приходьте, питайтеся та, по можливості, допомагайте.

«Домівка врятованих тварин»
«Домівка врятованих тварин»

Завітати у домівку, познайомитися з тваринами та почути їхні історії можна безкоштовно щодня до 20 год. Щоб бути у курсі новин та знати, що потрібно домівці – долучайтесь, сторінка у фейсбук “Домівка врятованих тварин”

Софія ЛЕГІН

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.