До Львова приїде видатний акушер-гінеколог Мішель Оден

5464
До Львова приїде видатний акушер-гінеколог Мішель Оден

Легендарний французький акушер-гінеколог проведе цикл зустрічей у Львові 21-22 січня 2017 року. Під час першого дня відбудеться зустріч з фахівцями, наступного дня запрошують всіх, хто готується до пологів, чи цікавиться ними. Завдяки Мішелю Одену в сучасному акушерстві відбулося багато революційних змін, зокрема на перше місце під час пологів почали ставити жінку і її потреби. Мішель Оден виступає за безпечні і природні пологи, під час яких лікарі не використовують медичне втручання без необхідності, а роділлі володіють максимальним спектром знань для свідомого підходу до цього процесу.

Захід має на меті створення максимально повної, якісної інформаційної платформи, на якій у форматі дискусії, шляхом «запитання-відповіді» кожному з учасників вдалося б доторкнутися до тих проблем, які їх цікавлять, ознайомитися з європейським досвідом та підходами, та поділитися своїм. Семінари Мішеля Одена завжди починаються коротким представленням лектора та готовністю лектора з перших хвилин відповідати на кожне виникле запитання. Завжди проходять з участю єдиного перекладача, який співпрацює з лектором, – Іллею Назаровим (переклад на російську мову).

Акушер-гінеколог Мішель Оден
Акушер-гінеколог Мішель Оден

На заході діють правила екологічності у сприйнятті і прийнятті різноманітних позицій та думок.

Організатори семінару пропонують наступний його хід, водночас не виключаючи ймовірності переходу тематик в інші русла:

В програмі зустрічей – дві частини: «Народись в любові: професійні аспекти»  (21 січня) та «Народись в любові» (22 січня). Зустріч першого дня буде незамінною для фахівців, які займаються акушерством, гінекологією, педіатрією, генетикою, а також для консультантів з грудного вигодовування, інструкторів курсів для вагітних, доул, неонатологів, перинатальних психологів. Разом з Мішелем Оденом спеціалістам вдастся висвітлити такі професійні аспекти як зачаття, вагітність, фізіологію перинатальних процесів, патологію перинатальних процесів, акушерську лояльність та акушерську агресію, способи нівелювання акушерської агресії, епігенетику, біогеном, гормональний фон вагітності та багато інших питань, які виникнуть під час дискусії.

Акушер-гінеколог Мішель Оден
Акушер-гінеколог Мішель Оден

Програма наступного дня розрахована на батьків в очікуванні. Мішель Оден відомий у всьому світі  як найбільш професійний акушер, в його практиці найбільший відсоток жінок, в яких були природні пологи. Тому ця частина зустрічі особливо корисною буде майбутнім батькам, які хочуть народити дитину в безпечних умовах, а також тим, в кого перші пологи були не зовсім приємним досвідом. Під час “батьківського” дня обговорюватимуть психологію і фізіологію зачаття, вагітності, пологового процесу, роль і вплив окситоцину та його синергістів на пологовий процес та лактацію; місце лікаря та вагітної жінки в процесі пологів, партнерські пологи.

Мішель Оден відомий своїм революційним підходом до пологів. Основною висвітлюваною темою в його науковій і просвітницькій діяльності є необхідність повернути жінці контроль при пологах. На думку Мішеля Одена, «жінка, опинившись у правильному середовищі, де вона може почуватись вільно і розкуто, може знайти всередині себе природну відповідь, що лежить глибше за її індивідуальність, виховання чи культуру». Ім’я Мішеля Одена пов’язують з такими вченими, як Лебуайе і Ламаз, проте Оден багато в чому їх перевершив, вперше запропонувавши концепцію створення домашньої атмосфери в пологових будинках, ставши автором першої статті в медичній літературі про початок лактації протягом години після народження, а також першої статті про застосування теорії “Gate control Theory of pain” в акушерстві. Позитивні реформування у системах охорони здоров’я по світу беруть начало у його вченнях і дослідженнях.

Акушер-гінеколог Мішель Оден
Акушер-гінеколог Мішель Оден

Мішель Оден є автором 12 книг, які перекладені на 22 мови світу, а його підхід до пологів вважається одним з найкращих в світі.

Семінар відбувається за сприяння очільника львівського осередку Асоціації перинатологів України та президента Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), з інформаційною підтримкою радіо Люкс FM Львів. Є особистою ініціативою Оксани Ошуркевич та Світлани Клочан.
Розклад зустрічей

21 січня: «Народись в любові: професійні аспекти»
9.00 -9.45 – реєстрація
9.45 – 10.00 – презентація українського перекладу книг Мішеля Одена
10.00 – 12.30 – перша частина лекції
12.30 – 14.30 – обідня перерва/час для обговорення
14.30 – 17.00 – друга частина лекції. Сесія запитань – відповідей.
17.00 – 17.30 – фотосесія
22 січня: « Народись в любові»
9.00 -9.45 – реєстрація
9.45 – 10.00 – презентація українського перекладу книг Мішеля Одена
10.00 – 12.30 – перша частина лекції
12.30 – 14.30 – обідня перерва/час для обговорення
14.30 – 17.00 – друга частина лекції. Сесія запитань – відповідей.
17.00 – 17.30 – фотосесія

Вартість першого дня 21 січня : 1500 грн.
Вартість другого дня 22 січня : 1000 грн.
Вартість двох квитків на 21 – 22 січня : 1700 грн.

Діють знижки для студентів та сімейних пар.

Акушер-гінеколог Мішель Оден
Акушер-гінеколог Мішель Оден

Більше інформації – на сторінці події у Фейсбук https://www.facebook.com/events/527851634006015/

Контакти організаторів:
michelodentlviv@gmail.com 0964260071 Світлана Клочан
Оксана ОШУРКЕВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.