До Львова із концертом їде найвідоміша група з Грузії «Mgzavrebi» (відео)

99
До Львова із концертом їде найвідоміша група з Грузії «Mgzavrebi» (відео)
До Львова із концертом їде найвідоміша група з Грузії «Mgzavrebi» (відео)

20 серпня о 19:00 на «Ennio Event Square» у Львові  виступить найвідоміший гурт Грузії «Mgzavrebi», повідомляють організатори Lutsyshyn Promo та Promotions.

Mgzavrebi – найвідоміша група з Грузії, яку полюбили в Україні, і не закохатися в їхню музику просто неможливо!

«Якщо ви одного разу прийдете на їх концерт, то наступного разу обов’язково приведете своїх родичів і друзів.  Та й самі Mgzavrebi – це близькі друзі, які знайомі з дитинства, коли вони співали разом в хорі у мами лідера групи, Гігі Дедаламазішвілі.  Їх пісні сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному.  А будь-який концерт групи перетворюється в свято, яке музиканти так легко і просто створюють тут і зараз, в будь-якому залі», – розповіли організатори концерту.

Співають Mgzavrebi в основному на грузинській мові, але їх музика вимагає, в першу чергу, емоційного сприйняття, яке не потребує неодмінного знання мови.  Тому кожен обов’язково зрозуміє то єдиноважливе, що закладено в їхніх піснях.  У цьому і полягає головний феномен Mgzavrebi – в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких з кожним концертом стає все більше і більше.

Вокаліст групи Гігі Дедаламазішвілі про майбутні концерти: «Через пандемії і закриття кордонів ми пропустили цілий рік нашої доброї традиції грати великі літні концерти на відкритому повітрі.  Опенейри – це завжди особлива атмосфера. Ми неймовірно скучили за такими яскравии моментами! Цього разу ми підготуємо особливу велику річну програму (буде чимало запальних пісень), але головне, що ми знову зустрінемося.  Знову будемо ми, будуть наші глядачі, небо над головою і, сподіваємося, хороша погода!  Запрошуємо Вас!».

У цьому році Mgzavrebi виповнюється 15 років. Річний ювілейний тур присвячений саме цій події.

Поспішайте придбати квитки, щоб зарядитись справжньою грузинською енергією!
https://lviv.karabas.com/ua/mgzavrebi-litnij-koncert-4

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.