Діти піснею «Підпал» закликають зупинити злочин проти природи (відео)

955
Кадр з кліпу на пісню «Підпал»
Кадр з кліпу на пісню «Підпал»

Підпал” – не просто пісня, це крик душі рятувальників, артистів Творчої школи Павла Табакова і природи. Діти закликають не палити траву, адже «де вогонь проходить, там земля вже мертва.

Кадр з кліпу на пісню «Підпал»
Кадр з кліпу на пісню «Підпал»

Тільки вдумайтеся: від початку 2020 року до сьогодні на території України рятувальники близько 28 000 разів рятували екосистему від пожеж. Вигоріло понад 50 000 гектарів землі. Київ через лісові пожежі кілька разів ставав світовим лідером із забруднення повітря. Звичайне, на перший погляд, спалення трави залишило безхатьками сотні людей, а також забрало життя десятків тисяч тварин, птахів, комах та інших живих істот. Мало хто задумується, але дим від згарищ провокує ракові захворюваня у людей.

Кадр з кліпу на пісню «Підпал»
Кадр з кліпу на пісню «Підпал»

Ідея привернути увагу до проблеми спаленої трави народилася ще торік восени під час подорожі дітей із Творчої школи Павла Табакова до Києва на міжнародні змагання рятувальників. Дорогою Львів-Київ було багато жартів, але й багато питань від творчих «чомучок». Артисти Творчої школи були вражені щоденною кількістю виїздів рятувальників – понад 100 викликів щодня, і це тільки на тушіння пожеж, спричинених підпалом трави.

Кадр з кліпу на пісню «Підпал»
Кадр з кліпу на пісню «Підпал»

Сам кліп знімали на справжньому згарищі – під наглядом Головного управління ДСНС України у Львівській області. Дехто з дітей, вперше опинившись у мертвому лісі, не зміг втримати сліз. А випадкова знахідка згорілої пташки ніколи не забудеться. Підпал – це злочин! Діти, які бачили на власні очі наслідки, навряд чи коли-небудь наважаться палити траву. І кожен з творців мріє, щоб всі глядачі кліпу та слухачі пісні також стали на захист природи. Саме тому фінал відео – оптимістичний.

Цей ролик варто показати усім, хто ще палить траву. Давайте разом зупинимо знищення природи і життя!

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.