Дебютна виставка Анни Верещаки «Ці квіти для тебе» відкриється у Львові

385
Дебютна виставка Анни Верещаки «Ці квіти для тебе» відкриється у Львові

В суботу, 12 листопада 2022 року, о 16:00  у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (вулиця Листопадового чину, 7, другий поверх), відбудеться відкриття персональної виставки київської художниці Анни Верещаки «Ці квіти для тебе». Це – дебютний проєкт мисткині у Львові.

«Коли говоримо про мистецтво, важливо сказати про час, у якому воно існує. Цей проєкт особисто для мене є моєю філософією, це моя правда й моя щирість. Завжди були і будуть темні часи – питання лише в тому, яку роль виконуєш ти в цьому всьому. Я Аня, українська художниця, і моя роль працювати і бути тут задля розвитку української культури, освітлювати події сьогодення і дарувати людям мистецтво», – ділиться авторка.

У межах експозиції глядачам представлять живописні полотна й інсталяції. Художниця працює зі зображеннями людських тіл, тварин (часто собак), рослин. Серія робіт «Ці квіти для тебе» подібна на особистий щоденник Анни.

Українська художниця родом із Чернігова. Нині живе і працює в Києві. Навчалася на факультеті живопису в Державній художній середній школі ім. Т. Шевченка та в Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури.

Працює переважно в галузях живопису та графіки, а також із іншими медіа. Займається колаборацією з різними брендами. Роботи мисткині експоновано в Києві, Барселоні, Мілані.

Наталка НЕСМІЛИВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.