“Де Ти — там Небо” – Штука запрошує на незвичну виставку Зоряни Гарбар

523
"Де Ти — там Небо" - Штука запрошує на незвичну виставку Зоряни Гарбар

У листопаді кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на виставку живопису Зоряни Гарбар під назвою “Де Ти — там Небо”.

Давно в Штуці не було такої незвичної виставки. Але загальна парадигма поєднання принципово різних робіт викликає дивовижну гармонію в проєкції на нашу сувору дійсність.

“Почалася війна і я була в дуже меланхолійному настрої, ходила як по підземеллю. І дзвінок Євгена Булавіна розбудив мене і змусив трішечки воскреснути. Він запропонував зробити виставку, а роботи у мене готові були до експозиції”, – розповідає Зоряна Гарбар під час нашої розмови за філіжанкою кави.

З експозиції виставки Зоряни Гарбар "Де Ти — там Небо"
З експозиції виставки Зоряни Гарбар “Де Ти — там Небо”

Де Ти – там Небо. Небо – це Бог, любов. Пізнати себе в першу чергу, свій внутрішній світ, знайти спокій і рівновагу в собі, відчути, де боротись, а де змиритись з Божою волею, – це й означає знайти Небо, рай на землі. В цей складний час дослухаємось до своєї душі, до інтуїції, яка підкаже шлях до дії, бо де є боротьба, там є і перемога. Мирного Неба нам усім!

З експозиції виставки Зоряни Гарбар "Де Ти — там Небо"
З експозиції виставки Зоряни Гарбар “Де Ти — там Небо”

“Тема виставки вирішувалася ще з минулого року. На душі було дуже тривожно, ковід, нічого особливо не працювало і я зробила тему «Небо», а потім підлаштувала її під тему виставки. Бо багато моїх друзів відійшли, їх не стало, дуже багато своїх однодумців, які розуміють мене я загубила і було дуже тривожно. Вони ніби відійшли на небо і та тема мені близька, вона мене зачепила. Просто «Небо», яке у нас асоціюється з чимось оптимістичним. Адже ми всі кажемо «де ти, там небо». Де є Бог, почуття, любов, розуміння – там і є небо”, – каже мисткиня про концепт виставки.

Зоряна Гарбар
Зоряна Гарбар

Для того, щоб відчути роботи – мало побіжного погляду, потрібно зазирнути в саму душу картин, зрозуміти їх настрій і підсвідомий емоційний посил.

“У мене було досить багато нових робіт і на виставку спочатку я підготувала роботи зовсім іншого плану, більш мінорні. Але прийшов Євген Булавін і підібрав ті, які підійшли до його кав’ярні , щоб створювався певний настрій. Тому ті роботи, про які я думала, не всі підійшли. З нових лише «Небо»,  «Наодинці з собою» і «Прийшла весна», а решта робіт з різних років”, – зазначає художниця.

З експозиції виставки Зоряни Гарбар "Де Ти — там Небо"
З експозиції виставки Зоряни Гарбар “Де Ти — там Небо”

Оглянути експозицію можна протягом листопада в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) щодня з 10:00 до 19:30, вхід вільний.

Про авторку
Зоряна Гарбар народилась у 1962-му році в місті Сколе Львівської області. 1982-1987 – навчалась у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва на факультеті інтер’єру та обладнання. Член Національної спілки художників України.

З експозиції виставки Зоряни Гарбар "Де Ти — там Небо"
З експозиції виставки Зоряни Гарбар “Де Ти — там Небо”

Учасниця:
– 21 персональних виставок в Україні та Німеччині;
– 129 групових виставок в Україні та за кордоном (Польща, Канада, Німеччина, Бельгія, Італія, Бразилія, Франція, Угорщина, Словаччина, Ізраїль, Іспанія, Румунія, Литва);
– лауреат Міжнародного «Осіннього салону» 2000 Львів (Україна).

Колекція з 28 робіт зберігається в Музеї Сучасного мистецтва в Києві, вул.Фрунзе 41, а також – в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Учасниця багатьох благодійних арт-проектів.

Більшість робіт знаходиться в приватних колекціях України та за кордоном (США, Австралії, Південної Кореї, Німеччини, Франції).

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.