Cпівачка Ольга Баландюх презентувала баладу «Не зникай» (Відео)

149
Ольга Баландюх
Ольга Баландюх

«Не зникай» — це крик душі, який вилився через музику: це коли ти втрачаєш те, що тобі дуже дороге серцю, але не в змозі зберегти.

В такі моменти завжди згадуєш всі хвилини разом, все що зробив і все, що міг би зробити.

І відчуваєш порожнечу та безвихідь, особливо, коли це кінець. Починаєш картати себе за всі слова та вчинки, які могли причинити біль. Сподіваєшся, що на тебе не тримали зла і відчували, що любов була, є і буде справжньою.

“Зараз, особливо під час війни, треба максимально цінувати стосунки з родиною, коханими, друзями. Адже завтрашній день невідомий. Живіть сьогодні, любіть сьогодні, дбайте одне за одним сьогодні і не відкладайте на потім”, – розповіла співачка.

Музику та лірику Ольга написала сама, а також зіграла партії скрипки та фортепіано. Запис вокалів, інструментів, зведення, мастеринг — Майк Кравець, Skyborn Waves studio.

Довідка про виконавицю:

Ольга Баландюх (також відома під псевдонімом OLVIA) є учасницею талант-шоу «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця опери-міфу «Ukraine-Terra Incognita»; учасниця міжнародного джаз фестивалю Jazz Bez XX; у складі львівського етно-гурту KURBASY брала участь в концерті української музики «Ковчег Україна»; музично співпрацювала з українським музикантом John Bass («Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень»).

Також в співачки є проєкт, який називається «Голос Української Природи».

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.