«До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА» – на Львівщині відкриють новий туристичний маршрут

1396
Прапор УПА
Прапор УПА

23 серпня стартує перша мандрівка за новим туристичним маршрутом із назвою «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин, Сколівського району. Маршрут розрахований на активних туристів, які готові подолати пішки 7 кілометрів в одну сторону й пролягає територією Національного природного парку “Сколівські бескиди”.

Як зазначила на брифінгу Наталія Табака – начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА, до сьогодні маршрут облагороджувати та розчищали, Уже в середу його випробують перші туристичні групи.

Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака
Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака

«Роботи розпочали фактично із червня, обирали оптимальні варіанти пересування, оскільки це заповідна територія, аби обмежити був мінімальний вплив на навколишнє середовище. Тож обрали зручний маршрут, щодо рівня складності, ознакували, встановили інформаційні, навігаційні таблиці» – зазначила Наталія Табака.

Сам маршрут пролягатиме до місця, де був Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА.

Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА
Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА

За словами Богдана Сидорака, члена ради Громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття» та організатора двох пошукових експедицій бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА, це місце має довгу історію пов’язану із визначними діячами ОУН та упівців, зокрема Романа Шухевича.

Роман Шухевич. Світлина зі студентської справи Львівської політехніки, 1926 р.
Роман Шухевич. Світлина зі студентської справи Львівської політехніки, 1926 р.

Маршрутом зможуть користуватись як групи туристів так і окремі мандрівники, адже саме завдяки розробленій системі ознакування, загубитись під час проходження маршруту буде неможливо.

Довідково:

Туристичний шлях розробили та ознакували в межах реалізації заходів Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки, зокрема, розвитку інфраструктури для активних туристів.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.