Брія Блессінг: Моє серце – у рідному Львові (відео)

1172

Брія Блессінг, яка 21 рік тому покинула США, щоб разом із батьками долучитися до християнської місії в Україні, говорить українською практично без акценту, вважає себе львів’янкою, а, відтак, кавоманкою, і каже, що найкраще вдома – у рідному Львові – живеться і твориться.

Брія прагне поділитися своєю творчістю, а тому скликає львів’ян до Національного театру імені Марії Заньковецької на свій перший сольний різдвяний концерт, який відбудеться 26 грудня.

Дата обрана невипадково, адже Різдво – улюблене свято Брії, і вона прагне розділити радість свята зі всіма. А тому обіцяє теплий затишний святковий вечір із колядками, а також зі своїми друзями – джаз-гуртом “Шоколад”, Ігорем Грохоцьким і Дариною Кирилко із шоу “Голос країни”, яке і зробило Брію відомою у всій Україні.

Окрім колядок, обов’язково прозвучить і перша україномовна пісня Блессінг – “Ми – Україна”, яку співачка написала, повернувшись із поїздки до військових недалеко від Криму. “Ця композиція не різдвяна, але, сподіваюся, глядачі не будуть проти навіть разом заспівати пісню про нашу Україну”, – каже Брія.

Патріотичні мотиви звучатимуть недарма, адже у концерту – благодійна мета – частину зібраних коштів Брія особисто передасть українським захисникам, яких планує навідати під час різдвяних свят у січні.

Різдвяний концерт Брії Блессінг розпочнеться о 19.00 26 грудня у театрі ім. Марії Заньковецької.

IMG_0883-1

Фотографії старого Львова” зустрілися із Брією Блессінг, щоб розпитати, чим привабив техаську дівчину Львів і чому став рідним.

Брія Блессінг про Львів і львів’ян

“Я не можу логічно пояснити, чому ми з батьками опинилися саме у Львові. Господь нам відкрив шлях. Я думаю, це була доля”.

“Де б я не бувала у світі, тільки у Львові я вдома, тут серце, тут хочеться бути. Він рідний”.

“Найчастіше мене можна побачити у кав’ярнях. Ми з мамою обожнюємо каву, особливо львівську.  Тому коли буваємо у центрі, то точно заглядаємо до кав’ярні”.

“Львовом приємно просто гуляти. Я не знаю, як після 21 року можна ще щось нове для себе відкрити на його вулицях. Але кожного разу, як йду містом, думаю: “Вау, я не помітила цього раніше, як так?”.

“У Львові я знаходжу радість майже у всьому – у тому, як люди спілкуються, у запаху кави, архітектурі… Тут завжди приємно”.

“Змусити мене покинути Львів може тільки одна причина – якщо Господь чітко покаже, що так треба. А заради розвитку музичної кар’єри – звісно, що ні”.

Сольний концерт Брії проводитимуть у театрі імені Марії Заньковецької не випадково. Як каже його директор-розпорядник Тарас Лисак, влітку Брія була однією із учасниць благодійного концерту, завдяки якому вдалося поміняти зношений планшет сцени. Театр із вдячністю пообіцяв всім музикантам, що на цій сцені вони зможуть провести свої мистецькі акції, і коли Брія вирішила провести концерт у час католицького Різдва, театр з радістю згодився протягнути руку допомоги.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.