Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка розпочав сезон Днів відкритих дверей

1952
Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка розпочав сезон Днів відкритих дверей
Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка розпочав сезон Днів відкритих дверей

19 квітня 2015 року у Ботанічному саду ЛНУ імені Івана Франка, за адресами:  за адресами: вул. Черемшини, 44 та вул. Кирила та Мефодія, 4, стартувала  природничо-мистецька акція “Людина і сад – 2015” відкриттям сезону Днів відкритих дверей “Весняна симвонія”. Відвідувачів запрошували відвідати сад з 14-00 до 18-00.

Але, як справжні галичани, ми приїхали на вулицю Кирила та Мефодія, 4 набагато швидше, приблизно на 12 годину. І, хоча теплиці були ще зачинені, гуляти територією розкішного парку в центрі міста було дозволено. До речі, ми тут були уже не першими, мабуть постійні відвідувачі знають  коли краще приходити.

Передати словами красу ботанічного саду навесні неможливо,  не зважаючи навіть на не особливо сприятливі погодні умови, весняна розкіш природи цього місця була неперевершеною.

Але потрапити в теплиці раніше другої години дня не видавалося можливим і ми вирішили попити кави і завітати в ботанічний сад трохи пізніше.

Вдруге ми поїхали сюди приблизно в половині третьої. Кількість транспортних засобів і людей, котрі прямували до Ботанічного саду, спочатку дуже спантеличила.  Складалося враження що добра половина Львова йде власне сюди. І, з наближенням воріт цього закладу, враження посилювалося і повільно перейшло в переконання.

До найбільшої теплиці потрібно було стояти в черзі і так чергою і пересуватися між тропічними рослинами. Але задоволення перевершило всі незручності. Тут насправді розкішно.

Надвечір всі соціальні мережі залилися яскравими барвами тисяч селфі та фото з улюбленими котиками, песиками та іншими домашніми улюбленцями, зробленими у Ботанічному саду. Це було дуже мило.

А який тут простір для фотографів? Будь-яка фотосесія тут буде цікавою, свіжою та неповторною, особливо для молодят.

Та й, зрештою, просто завітати сюди і видихнути, хоч на кілька хвилин, з себе метушню міста потрібно кожному.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.