Борислав переміг у конкурсі проектів громадського бюджету Львівщини

681
Борислав переміг у конкурсі проектів громадського бюджету Львівщини

У конкурсі проектів громадського бюджету Львівської області переміг проект з облаштування мотузкового парку та кінотеатру під відкритим небом у Бориславі. Він набрав найбільшу кількість голосів під час електронного голосування – 3112.

Голосування тривало впродовж 26 серпня – 4 вересня на сайті громадського бюджету області та в Центрах надання адміністративних послуг. Жителі Львівщини мали змогу проголосувати за один з 17 проектів, що були подані активістами з районів, здебільшого це економічні проекти або ж ідеї з розвитку туризму та рекреації.

У підсумку найбільше голосів отримав проект з Борислава з назвою «Під відкритим небом», який передбачає облаштування мотузкового парку та кінотеатру просто неба. Його автор – директор міського парку культури та відпочинку, учасник війни на Сході Ігор Саган. За цей проект проголосували 3112 людини з понад 10 тисяч.

«Бориславський парк площею 12,7 га є єдиним природним ландшафтом в центрі курортно-туристичної агломерації Дрогобич-Трускавець-Східниця для розвитку сімейного та спортивного туризму. Незадіяна значна площа парку, необхідної висоти та форми дерева є ідеальними умовами для створення мотузкового парку, а рівнинна територія та велика поляна – для організації кінотеатру під відкритим небом», – йдеться в описі проекту-переможця. Також зазначається, що облаштування парку та кінотеатру сприятиме розвитку сімейного, рекреаційного та спортивного туризму у місті та області.

Віра ЗАХІДНА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.