Богдан Калиняк запрошує на лекцію “Від особи до держави”

346
Богдан Калиняк запрошує на лекцію "Від особи до держави"

У Вівторок, 11 квітня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Богдана Калиняка “Від особи до держави”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Кожен з нас перебуває у спільноті – в родині, серед друзів, колег на роботі, контактує з лікарями, органами влади, державними установами. Часто користуємось такими поняттями як суспільство, влада, держава, наче вони спустились до нас з іншої планети. Слова Президент, директор, головнокомандувач звучать, чи не щодня.

Організатори запрошують до обговорення на основі людських природних особливостей значення цих слів, принципів ведення господарства, завдань влади, освіти тощо. До розвитку цього вчення, яке, на жаль, мало поширене в Україні, серйозно долучились такі велетні українського духу як Андрей Шептицький, Йосиф Сліпий.

Вхід вільний. До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.