«Благословенний час Різдва» в музеї міста-курорту Трускавця

1112
«Благословенний час Різдва» в музеї міста-курорту Трускавця

В піднесений благодатний час для людської душі в музеї міста-курорту Трускавця відкривається колективна мистецька новорічно-різдвяна виставка «Благословенний час Різдва», в нових відремонтованих виставкових залах, освячення яких планується провести 12 січня 2017 та водночас презентувати в них твори митців. Учасниками виставки радо погодились стати дві молоді мисткині зі Львова Ірина Бердаль-Шевчик, родом з Трускавця та Наталя Курій-Максимів, родом з Самбора, а також львів’янин Степан Пісьо, родом з Меденичі – земляки!

Виставкова робота Ірина Бердаль-Шевчик
Виставкова робота Ірина Бердаль-Шевчик

Ірина Бердаль-Шевчик представлятиме авторські світлини на полотні з власними роботами, виготовленими з бісеру (новорічні іграшки), авторські світлячки та феї. Творчі роботи Наталі Курій-Максимів виконані здебільшого в техніці живопису на склі, мало кого можуть залишити байдужими, справжня новорічно-різдвяна казка! Представлені будуть також твори живопису Степана Пісьо.

Виставкова робота Наталі Курій-Максимів
Виставкова робота Наталі Курій-Максимів

Сакральне мистецтво, як невід’ємна частина новорічно-різдвяного циклу, буде представлене роботами семінаристів  факультету церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Виставкова робота семінаристів факультету церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці Самбірсько-дрогобицької єпархії УГКЦ
Виставкова робота семінаристів факультету церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

Відкриття та презентація виставки відбудеться 12 січня 2017 о 16 годині. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з чудовою виставкою.

Галина КОВАЛЬ
директор музею міста-курорту Трускавця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.