Благодійний концерт Руслани у Львові збиратиме гроші на на BLOOD-мобіль

349
Благодійний концерт Руслани у Львові збиратиме гроші на на BLOOD-мобіль

У неділю, 18 червня о 17:00 у ТРК Victoria Gardens (у  центральному атріумі) відбудеться благодійний концерт народної артистки України Руслани Лижичко, організований Благодійним фондом «Завжди Україна». Метою події є популяризація донорства та збір коштів на BLOOD-мобіль. 

У виконанні Руслани Лижичко у гарячій атмосфері рідного міста  звучатимуть всесвітньо відомі “Дикі танці”, переможний хіт “Євробачення-2004” та інші композиції.

Руслана – громадська  активістка, яка долучається до акцій на підтримку  бійців та мирного населення  України. “Ми з радістю вітатимемо Руслану Лижичко у рідному їй Львові. Коли обговорювали мету концерту,  вона сказала, що підтримка донорства крові – її внутрішнє переконання. Третина людей усього світу хоча б раз в житті потребує донорської крові. У час воєнного стану цей відсоток в Україні значно вищий, – каже голова Благодійного фонду  «Завжди Україна» Андрій Дячишин.- Пересувна станція забору крові BLOOD-мобіль дасть змогу формувати сталий запас крові, необхідний як в умовах війни, так і після Перемоги».

Наталя ГОЛОВАЧКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.