‎Благодійний музичний проект «Коляда за Життя» збирав гроші для на лікування Андрійка Саса (відео)

2372
Благодійний музичний проект «Коляда за Життя» збирав гроші для на лікування Андрійка Саса

Напередодні Нового року, 27 грудня 2016 року у Великій Залі Львівського музичного коледжу ім. С. П. Людкевича (площа Маркіяна Шашкевича, 5) відбулася заключна коляда благодійного музичного проекту “Коляда за життя”. Проект стартував у Львові 13 грудня на Андрія в рамках благодійного марафону за життя Андрійка Саса – 13-річного хлопчика, якому терміново необхідна трансплантація.

За декілька днів Андрійко відбуває на лікування до Польщі у місто Бидгощ. Загалом на його лікування потрібно зібрати 120 тисяч євро, з яких 113 тисяч євро уже зібрано, а залишилось ще 7 тисяч євро.  Лише за два тижні, завдяки небайдужим серцям і дзвінким голосам, які стали учасниками проекту, вдалося зібрати 68 тисяч гривень, які були перераховані на картку мами Андрійка.

Учасники музичного проекту "Коляда за життя"

Кожного дня до акції долучалися все нові і нові колективи, а географія проекту вийшла далеко за межі України. Виклики було передано в Канаду, Бельгію та США. Також, за ініціативою вокального ансамблю Барокової капели ЛНМА ім. М. Лисенка, ансамблю «A cappella Leopolis» (керівник – Людмила Капустіна) та сопілкового консорту «Дудаліс юніор» (керівник – Божена Корчинська), під час їхніх концертів було встановлено благодійні скриньки і зібрано 4 236 гривень.

Заключна коляда благодійного музичного проекту “Коляда за життя” відбувалася за участю студентського Різдвяного Вертепу, вокальної формації “ArtVoice” та учасників проекту.

Організатори акції висловлюють щиру подяку за допомогу надзвичайній Іванці Митроган (електроарфа) та Olena Havyuk (фортепіано), Молодіжному хору Собору св.Юра (Natalia Kapitan), YuMaVita Bandura Trio (Yulia Boyko), Дитячому телевізійному театру “Юрашки” (Наталя Куциняк) та Народному камерному хору “Жайвір” (Nataliya Chmyr-Kozyar) за надзвичайну різдвяну атмосферу, неймовірні емоції, піднесеність і відчуття Дива, що твориться тут і зараз…

Важливо, що під час концерту додатково було зібрано ще 5 390 гривень, 30 євро та 20 доларів на допомогу Андрійкові.  Учасники проекту продовжать колядувати за життя хлопчика в часі Різдвяних Свят, щоб зібрати усю необхідну суму для його лікування.

Ілона ЕЛЬТЕК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.