Благодійний концерт «За життя Андрійка Саса»

1748
Благодійний концерт «За життя Андрійка Саса»

Цього вечора, 24 листопада 2016 року, в арт-ресторації «Під Левом» (площа Ринок, 20)  відбудеться благодійний концерт «За життя Андрійка Саса». Родині тринадцятилітнього хлопчика, хворого на анапластичну анемію, необхідно зібрати 150 000 євро на трансплантацію йому кісткового мозку.

Популярні гурти та сольні виконавці, зірки гумору виступлять на одній сцені, щоб надихнути людей не бути байдужими, робити благочинні внески, таким чином разом допомагати Андрійкові боротися за життя.

Апластична анемія – частіше набуте, аніж вроджене, гостре або хронічне захворювання. Вражений нею кістковий мозок припиняє виробляти клітини крові у потрібній кількості. Важкий ступінь анемії загрожує життю хворого, оскільки погіршується загальний стан організму, розріджується кров, порушується робота серцево-судинної системи.

Андрій Сас. Фото зі спільноти "За Життя Андрія Саса"
Андрій Сас. Фото зі спільноти “За Життя Андрія Саса!!!”

У липні анапластичну анемію важкого ступеня та гемотрансфузійну залежність діагностували в тринадцятилітнього Андрія Саса. Андрійко навчається у 8-у класі проживає в селі міського типу Куликів, неподалік Львова, з мамою, татом і братиком. Раніше хлопчик годинами ганяв футбольним полем, а тепер йому важко ступити кілька кроків. Попри те, він продовжує мріяти, що стане одного дня футболістом. А ще хоче чимскоріш повернутися додому з лікарняних палат, і щоб його мама більше ніколи не плакала.

Коли я вперше його побачив, найбільше мене вразив вираз його очей. В однолітків Андрійка інші очі…напевне безтурботніші. – говорить один з організаторів концерту Юрій Федечко.

Юрій Федечко.Фото: Ксенія Янко
Юрій Федечко.Фото: Ксенія Янко

Благодійний концерт – вже не перша акція не підтримку хлопчика, розповідає Ю. Федечко. Щонеділі хоробрі серця стрибають з піддашшя арени Львів «За життя Андрійка Саса». Зробивши благодійний внесок від 1000 гривень, усі охочі можуть здійснити стрибок зі спорядженням для роупджампінгу, у такий спосіб підтримати Андрійка. Підтримати самих відчайдухів приходять відомі люди: діячі культури, мистецтва, спорту.

Стрибки з піддашшя арени "Львів". Фото: Ксенія Янко
Стрибки з піддашшя арени “Львів”. Фото: Ксенія Янко

Із березня 2016 року існує «Благодійна Скарбничка» – група у фейсбуці, де митці пропонують свої твори, майстер-класи, навіть зустрічі за кавою як аукціонні лоти, аби зібрати кошти на допомогу дітям, котрі її потребують. Від часу свого створення «Скарбничка» допомогла зібрати понад 350 000 гривень, із них, близько 100 000 для Андрійка.

Наступного місяця Андрій завершує 120-денний курс лікування, що мав би покращити роботу кісткового мозку. Та якщо дива не станеться, єдиним шансом на порятунок буде трансплантація. На жаль, жоден із членів родини не може стати донором. Неродинне донорство в Україні заборонене, тож операцію доведеться проводити закордоном. У випадку, коли запрацює власний кістковий мозок, кошти передадуть на потреби інших тяжкохворих дітей.

В арт-ресторації «Під Левом» сьогодні виступлять театр танцю «Madrin», студія гумору «Магарич», Андріана, Віктор Винник (гурт «МЕРІ»), Ірина Доля, гурт «Bandit», Іванка Митроган з електроарфою, піаністка Юлія Божик і таємничий гість. На відвідувачів чекає дегустація вин та граппи, смачний частунок від ресторації.

Турнір з міні-футболу «За Життя Андрія Саса»
Турнір з міні-футболу «За Життя Андрія Саса»

Вже завтра, 25 листопада з 10.00 до 14.00 у спорткомплексі «Олімпік» ТВК Південний  проведуть благодійний турнір з міні-футболу «За Життя Андрія Саса». Змагатимуться 6 команд по 8 гравців, кожна команда зіграє по три матчі. Організатори запрошують на турнір глядачів, запевняють: у залі тепло, є трибуни, буде створена найкраща атмосфера для вболівання. Для тих, щиросердно вболіває за долю Андрійка й хоче допомогти, реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти: 5168 7573 1469 6321

Отримувач: Сас Ніна Володимирівна

Ксенія ЯНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.