Благодійна виставка-аукціон, або добрий ангел Роксолана Йолич

337
Благодійна виставка-аукціон, або добрий ангел Роксолана Йолич

Вже незабаром, 7 березня 2017 року, у приміщенні Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 14а) відбудеться персональна благодійна виставка-аукціон художниці Роксолани Йолич.

Кошти від продажу картин з благодійного аукціону будуть скеровані на створення Центру Спортивного Дозвілля дітей та молоді з порушенням інтелекту за програмою Special Olympics Lviv Young Athletes та фізичної підготовки атлетів Спеціальних Олімпіад на базі підвальних приміщень Lviv Film Center.

Роксолана Йолич на відкритті своєї виставки “Різдвяна Коляда Янголів”
Роксолана Йолич на відкритті своєї виставки “Різдвяна Коляда Янголів”

Метою Центру Спортивного Дозвілля є промоція спорту та фізичного виховання серед дітей та молоді з порушенням інтелекту. Організація системний тренувань для всебічного фізичний розвитку з подальшим пошуком навиків до конкретних видів спорту, що в перспективі дає можливість брати участь у національних та міжнародних змаганнях Спеціальних Олімпіад. Стимуляції інтеграції в суспільство завдяки використання інклющивних тренувань та спільної командної гри.

Робота Роксолани Йолич
Робота Роксолани Йолич

Роксолана Йолич – це молода художниця, яка уже в 2014-2015 роках мала дві персональних виставки у Франції – у французько-українському інформаційно-культурному центрі (м. Париж). Чимало картин молодої мисткині є у приватних колекціях.

Робота Роксолани Йолич
Робота Роксолани Йолич

У травні 2016-го Роксолана Йолич взяла участь у благодійному аукціоні «А ми тую козацькую славу підіймемо»: кошти від продажу картин художників були передані на реставрацію історичного корабля – чайки «Пресвята Покрова». Того ж місяця мисткиня доєдналась до міжнародної виставки «Lviv Art Fair» у Львівському палаці мистецтв (експозиція увійшла у десятку світових фестивалів «Art Fair»).

Робота Роксолани Йолич
Робота Роксолани Йолич

13 листопада 2016 року відбулась благодійна виставка-аукціон “Бог біля тебе!” на підтримку Соціально-мистецького проекту Пісні Війни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України. Надзавдання проекту – зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.