Бібліотека запрошує на творчий вечір Кристини Лєнковської та Андрія Пермякова

239
Бібліотека запрошує на творчий вечір Кристини Лєнковської та Андрія Пермякова

У суботу,  15 червня 2019 року, о 16:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться творчий вечір Кристини Лєнковської та Андрія Пермякова.

На зустрічі відбудеться презентація книги польської авторки Кристини Лєнковської ‒ «Турбота», за участі львівського перекладача цього видання ‒ письменника  Олександр Гордона. Також присутні познайомляться з новим твором Андрія Пермякова «Любов, рок-н-рол…і V».

Захід відвідає спеціальна гостя з Ізраїлю ‒ письменниця Diti Ronen. Модеруватиме дійство  письменник з Івано-Франківська Євген Баран.

Кристина Лєнковська ‒ польська письменниця і перекладачка. Вірші, фрагменти прози, переклади, нариси, літературні замітки та інтерв’ю Кристини опубліковані в численних журналах і збірниках багатьох країн Європи, Північної і Південної Америки та Азії. Кристина Ленковська є членом Асоціації польських письменників (SPP), польської літературної асоціації перекладачів (STL).

Андрій Пермяков ‒ український поет, перекладач, театральний та естрадний виконавець, учасник багатьох літературних фестивалів, театральних та телевізійних проектів та концертів. Громадський діяч, організатор низки літературних та музичних імпрез та перфомансів.

Любов до вільного стилю та «джаз-н-ролу» набула форми в авторських перекладах рок-пісень українською мовою, які неодноразово публікувались на сторінках журналу іноземної літератури «Всесвіт». Володар спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова» за еквіритмічні переклади рок-пісень з англійської українською мовою. В 2018 році потрапив до фіналу міжнародних поетичних конкурсів «Эмигранская лира» (Брюссель – Льєж – Париж) та «ARKA FEST BARSELONA».

Людмила ПУЛЯЄВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.