Бібліотека на Ринку запрошує на зустріч з Олександрою Гуменецькою та Євгеном Федорченком

331

У вівторок, 20 березня 2018 року, о 14:30 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) в рамках проекту «Театр в бібліотеці» відбудеться зустріч з Олександрою Гуменецькою та Євгеном Федорченком.

Олександра Гуменецька
Олександра Гуменецька (фото http://www.zankovetska.com.ua/)

Олександра Гуменецька – акторка театру, Народна артистка України. Працює в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Відома за ролями Одарки («Дай серцю волю, заведе в неволю» М. Старицького), Марусі («Житейське море» І. Карпенка-Карого), Рити («Чорна Пантера і Білий Ведмідь» В. Винниченка), Емілії («Отелло» В. Шекспіра), Леді Егтерворд («Дім, де розбиваються серця» Б. Шоу) та багатьох інших.

Євген Федорченко
Євген Федорченко (фото http://www.zankovetska.com.ua/)

Євген Федорченко − артист Національного театру імені Марії Заньковецької, народний артист України. Художній керівник та режисер-постановник мистецького творчого об’єднання «Ретро шлягер», у програмі якого: духовна та класична музика, пісні ретро, обробка народних пісень, гумор, колядки. Автор книги гумору «Я так думаю!».

Запрошуємо на зустріч з талановитими акторами! Дізнайтеся про творчість, життєвий шлях, доторкніться до захоплюючого світу театру, задайте запитання та насолодіться чудовою атмосферою з непересічними особистостями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.