“Батько наш Бандера”: студенти музичної академії долучилися до патріотичного флешмобу на честь Героя УПА (відео)

5169

ЛНМА ім. Лисенка першою серед ВУЗів Львова  підтримала патріотичний флешмоб. Понад 50 студентів музичної академії заспівали найпопулярнішу у соцмережах пісню УПА “Батько наш Бандера”.

За словами керівника відділу зв’язків з громадськістю Петра Луцишина, взяти участь у флешмобі   хотіла набагато більша кількість студентів, але, на превеликий жаль, карантинні обмеження внесли корективи у цей важливий задум.

Нагадаємо, флешмоб «Батько наш  Бандера»  у соціальних мережах запустила група школярок родом зі Львова.  Флешмоб здобув вірусну популярність. Вже незабаром «Батько наш Бандера» співали по всій Україні.

Цікаво, що за популярністю пісня про вождя борців за волю України змогла перегнати російського репера Моргенштерна. Пісні останнього, зміст який піддається критиці через пропаганду девіантної поведінки та поширення російських наративів, залишаються популярними серед української молоді.

Проте віднині репер може розраховувати лише на друге місце за пошуковими запитами. Найбільше українці гуглять «Батько наш Бандера».

Ольга МАКСИМ`ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.