«Батько Героя» – соціально-мистецький проект з такою назвою відкрили у Львівській національній галереї мистецтв (відео)

698
«Батько Героя» - соціально-мистецький проект з такою назвою відкрили у Львівській національній галереї мистецтв

У четвер, 9 квітня 2015 року, о 16.00 годині в приміщенні Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, що на вул. Стефаника,3, відбулося відкриття соціально-мистецького проекту «Батько Героя».

Для огляду представлено більше двох десятків панорамних монументальних фотопортретів батьків. Також відвідувачі можуть переглянути документальний фільм на основі авторської репортажної відео- та аудіозйомки, яку провели в процесі експедиції до родин загиблих хлопців, які проживають у Львові та різних містечках і селах області. У фільмі також використані фото та відео із приватних архівів родин.

Відкриття соціально-мистецького проекту «Батько Героя» у Львівській національній галереї мистецтв
Відкриття соціально-мистецького проекту «Батько Героя» у Львівській національній галереї мистецтв

Основна мета проекту – виховання свідомих громадян, юнацької та дитячої молоді на прикладі конкретних свідомих Героїв.

«Молоді фотомайстри, автори робіт, спробували донести до нас глибокі емоції, переживання від втрати перерваного порядку передачі коду роду, що викликані смертю сина. Цей проект – це також і реквієм – пам’ять про загиблих і наше тихе «дякую» їм і їхнім родинам.

Зворушливі розповіді про загиблих синів після тижнів, а то й місяців жалобного мовчання. А поруч світлини батька та сина. Підготували цей соціально-мистецький проект волонтери і назвали “Батько героя”. Кажуть, мали понад тисячу таких історій, наразі  опрацювали лише частину з них. Отож, готують продовження.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.