“ART PRESTIGE JAZZ GROUP” представить у Львові мистецьку акцію на підтримку полку Азов

263
"ART PRESTIGE JAZZ GROUP" представить у Львові мистецьку акцію на підтримку полку Азов

Сьогодні, 28 квітня 2022 року, о 19 год у LV CAFE jazz club (вул. Січових Стрільців, 3) відбудеться особлива мистецька акція від Івано-франківського джазового колективу «ART PRESTIGE JAZZ GROUP».

Метою заходу є збір коштів на підтримку окремого полку спеціального призначення АЗОВ, який героїчно обороняє Маріуполь. Засновником та керівником колективу є контрабасист, бас гітарист, композитор та аранжувальник Арсен Бучинський.

Філософія колективу – це поєднання стилів jazz, fusion, be-bop, latin, blues, reggae, та бажання максимально зрозуміло донести до слухача складну та емоційно насичену музику. Таке поєднання стало можливим у авторських композиціях Арсена Бучинського, а також ще одного учасника колективу, піаніста Романа Микитюка, які складають основу репертуару ART PRESTIGE JAZZ GROUP.

ART PRESTIGE JAZZ GROUP
ART PRESTIGE JAZZ GROUP

Джаз група ART PRESTIGE – учасник багатьох проєктів та фестивалів серед яких: Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» ( м.Київ), Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez», Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів» (м.Ужгород), фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м.Івано-Франківськ), Форум молодої музики (м.Вінниця) та ін.

Колектив бере активну концертну участь в житті свого міста, гастролює багатьма містами України та Європи, отримує схвальні відгуки преси та любов публіки.

Склад колективу:

  • Арсен Бучинський – бас гітара,
  • Роман Микитюк – гітара,
  • Андрій Гаргат – саксофон,
  • Роман Микитюк – клавішні,
  • Євген Якимович – ударні.

У закладі будуть розміщені банери з QR кодом, відсканувавши який можна перерахувати кошти на допомогу українській армії.
Зібрані гроші надходять на рахунок ГО “Міжнародна Асоціація Мистців”, далі їх буде скеровано на потреби полку.

Лінк для донатів:

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.