Аромат пам’яток: львівська прогулянка парфумера

621
Панорама Львова

Візуали, аудіали і кінестетики – це не всі градації людського сприйняття. Нюх притаманний всім, але обрані розрізняють в повітрі сотні нюансів, димку ароматів – шкіри, заліза, зелені, каменю. Старовинний Львів для парфумера – як складна композиція, яка щомиті інша.

Пограйте в аромати: поєднайте львівські пам’ятки з флюїдами Ів Роше. Спробуйте купити парфуми і розкрити аромат в знаковому місці – ви запам’ятаєте його назавжди – об’ємно, чітко, без ретуші та фотофільтрів.

Matin Blanc і Високий замок

Милувалися коли-небудь дахами Львова з Високого замку в серпанку літнього туманного ранку? Повітря пронизане першими променями, шпилі соборів проступають скрізь пелену. Незрозуміло, який надворі вік. Складний букет авторського парфуму «Білий ранок» посилить ефект багаторазово.

Панорама Львова з даху приміщення Апеляційного суду Львівської області, що на площі Соборній,7 (колись готель «Краківський»), фото 2015 року
Панорама Львова з даху приміщення Апеляційного суду Львівської області, що на площі Соборній,7 (колись готель «Краківський»), фото 2015 року

Свіжість флердоранжу і пряний присмак неролі сплітаються з білим димом міста. Нікуди поспішати – попереду чудовий день на вулицях улюбленого міста, в яких так просто заблукатись, коли спускаєшся вниз.

Quelques Notes d’Amour і Балкон Закоханих

Є на площі Ринок помпезний балкон, з химерними балясинами і строгими левячими головами. Колись на нього вийшла дівчина неймовірної краси, в яку назавжди закохався польський король Владислав. Львів’яни стверджують, що повітря тут насичене нестримної любов’ю.

Балкон закоханих
Балкон закоханих

Саме такою, як в ароматі «Кілька нот любові»: абсолют дамаської троянди розкривається в тонких півтонах сандалу і смолистого кедру. Крапля парфуму, і Львів, і Любов для вас назавжди синоніми.

Cuir de Nuit і Домініканський собор

Дочекайтеся, коли на місто спуститься справжня ніч, і підійдіть до Домініканського собору з боку Ратуші. Відчуйте, як насувається на вас громада споруди, як підсвічені стіни, що бачили стільки перемог та поразок.

Силует Домініканського собору (вигляд із Замкової гори)
Силует Домініканського собору (вигляд із Замкової гори)

Така ж гра світла і тіні огорне вас в ароматі «Нічна шкіра» від Ів Роше. Чуттєвість, солодка гіркота, багатогранність складу огортають, хочеться піднятися, вище барабана купола та навіть шпиля.

Moment de Bonheur і горнятко львівської кави

У Львові абсолютно не хочеться нікуди поспішати. Крихітні столики затишних кав’ярень чекають гостей, на полицях вже розставлені свіжі ласощі, і парує кава. Додайте цим спогадам оглушливе поєднання зеленого яблука і столистної троянди – й ви відчуєте та запам’ятаєте назавжди невловимий «Момент Щастя».

Львівська кава
Львівська кава

Аромати хвилюють, обволікають і створюють новий ефект улюбленого міста. Спробуйте відчути його інакше з парфумами.

Олександра НЕТЛИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.