«Античність і вино». Львів’ян кличуть на бесіду з Андрієм Содоморою

569
«Античність і вино». Львів'ян кличуть на бесіду з Андрієм Содоморою

В четвер, 22 лютого 2024 року о 17.00, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудуться бесіда Андрія Содомори «Античність і вино».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

Андрій Содомора – відомий український перекладач й самобутній прозаїк – автор тонких настроїв.

В його перекладі вийшов велетенський корпус античної літератури, від Гесіода, Овідія й Горація починаючи і закінчуючи Верґілієм, Сенкою, Плінієм Молодшим, Есхілом, Еврпідом, Аристофаном, Софоклом, Менандром, Сапфо, Алкеєм, Архілох, Теогнідом та багатьма-багатьма ін.

Андрій Содомора – автор ориґінальних прозових та есеїістичних творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сльози речей», «Усміх речей», «Пам’ять речей» та «Ще раз про любов до свого» та ін.

У серці Андрія Содомори живе вся духовна культура Античності й України, і все, про щоб він не писав, гармонійно переплетено з Античністю.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.