Аніс про концерт “Joe Cocker Tribute” і не тільки (відео )

707
Співак Аніс
Співак Аніс

Вже цієї п’яниці, 31 липня 2020 року, о 19.00 у !FESTrepublic на вул. Старознесенській відбудеться довгоочікуваний живий концерт Аніса та гурту Cover Jam “Joe Cocker Tribute”. Уперше за час карантинних обмежень захід відбудеться у форматі open air.

Я зустрівся з Анісом щоб дізнатися більше про цей концерт і розпитати про творчі плани на майбутнє. Вийшла дуже цікава розмова. Повну її версію у відеоролику, а найцікавіші моменти можна  ще й прочитати. В процесі розмови до нас приєднався організатор концерту, директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин.

Співак Аніс
Співак Аніс

– Аніс, розкажи про цей концерт.

– Коронавірус. Шість місяців немає можливості виступати. І тут послабили карантин. І прийшла ідея зробити такий концерт, повторити ту атмосферу, якої мені особисто бракує під час концерту, ту енергетику. Будуть нова і стара програми, бо трохи нудно чотири концерти підряд однієї програми. Тим більше, що старий концерт уже є на ютубі. І ми з музикантами вирішили, що трохи треба змінити програму, додати кілька сюрпризів, які можна буде побачити тільки під час концерту.

Співак Аніс
Співак Аніс

– Чому Джо Кокер? Як сталося що ти почав виконувати його пісні?

– У 2014 (чи 2015) я брав участь в конкурсі «Голос країни» і вони пропонували мені заспівати «You are so beautiful», але у версії Джо Кокера. З того часу й пішло.

– Як сталося що ти став артистом? Ти завжди мріяв співати?

Ні. Як я мав 14-15 років ніхто не думав, що я буду грати на якомусь інструменті чи буду співати. Але у мене є старший брат, який почав грати на гітарі і я теж захотів. Та й почав грати. Тоді брат купив касету «Нірвани» і я теж захотів слухати «Нірвану» і так почалося.

Співак Аніс
Співак Аніс

Перший гурт ми створили в Тунісі, вже не пригадую скільки мені було 15 чи 16 років. І одразу перший концерт у Тунісі, який вдало закінчився, спогади дуже гарні.
Потім я закінчив школу в Тунісі і батько вирішив мене відправити в Україну продовжити навчання в Львівському медінституті. І випадково мій друг-українець покликав мене на концерт, під час якого запросив мене заспівати. Там був басист Олексій, котрий мав гурт Cover Jam, і який мене туди запросив. І пішло. А згодом був «Голос країни» .

Співак Аніс
Співак Аніс

– Ким бачиш себе у майбутньому?

– Думаю швидше музикантом. Працюю над першим сольним альбомом. Він буде більш попсовим, більш доступним для народу. Але є там трохи і джазу, і блюзу, і року.

– Які, на твою думку, найближчі перспективи в концертів найближчим часом?

– Як людина, як артист я вважаю, що концерти треба підтримувати. В будь-якій сфері. Мистецтво загалом. Бо без мистецтва не буде культури в країні. Помре мистецтво, що будемо показувати в світі? Що будемо мати?

Взагалі я вважаю, що його має підтримувати держава. Я не кажу про себе особисто, а про тих артистів, що працюють в театрах. Допомогти їм. Давати їм дотації. І який би не був зараз концерт придбайте квиток і прийдіть, послухайте їх.

Директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин
Директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин

В цей час підійшов директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин і долучився до розмови.

– З Анісом ми працюємо уже не один рік і концерт “Joe Cocker Tribute” це для нас перший підчаскарантинний живий концерт з глядачем, який відбудеться 31 липня на даху !FESTrepublic. Це для нас знакова подія. Ми довірилися Анісу, а він нам, щоб відновити нашу хорошу традицію живих концертів. Сподіваємося, що пройде дуже гарний проєкт, який уже запам’ятався львів’янам, адже зібрав три аншлаги за два роки у різних топових майданчиках міста Львова. І це буде новий вияв цього проєкту.

Хочеться вірити що за цим концертом будуть наступні і не тільки в форматі open air, що найближчим часом карантин закінчиться наші виконавці будуть продовжувати дарувати нам багато класної музики.

Розмовляв Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.