Аніс про концерт “Joe Cocker Tribute” і не тільки (відео )

577
Співак Аніс
Співак Аніс

Вже цієї п’яниці, 31 липня 2020 року, о 19.00 у !FESTrepublic на вул. Старознесенській відбудеться довгоочікуваний живий концерт Аніса та гурту Cover Jam “Joe Cocker Tribute”. Уперше за час карантинних обмежень захід відбудеться у форматі open air.

Я зустрівся з Анісом щоб дізнатися більше про цей концерт і розпитати про творчі плани на майбутнє. Вийшла дуже цікава розмова. Повну її версію у відеоролику, а найцікавіші моменти можна  ще й прочитати. В процесі розмови до нас приєднався організатор концерту, директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин.

Співак Аніс
Співак Аніс

– Аніс, розкажи про цей концерт.

– Коронавірус. Шість місяців немає можливості виступати. І тут послабили карантин. І прийшла ідея зробити такий концерт, повторити ту атмосферу, якої мені особисто бракує під час концерту, ту енергетику. Будуть нова і стара програми, бо трохи нудно чотири концерти підряд однієї програми. Тим більше, що старий концерт уже є на ютубі. І ми з музикантами вирішили, що трохи треба змінити програму, додати кілька сюрпризів, які можна буде побачити тільки під час концерту.

Співак Аніс
Співак Аніс

– Чому Джо Кокер? Як сталося що ти почав виконувати його пісні?

– У 2014 (чи 2015) я брав участь в конкурсі «Голос країни» і вони пропонували мені заспівати «You are so beautiful», але у версії Джо Кокера. З того часу й пішло.

– Як сталося що ти став артистом? Ти завжди мріяв співати?

Ні. Як я мав 14-15 років ніхто не думав, що я буду грати на якомусь інструменті чи буду співати. Але у мене є старший брат, який почав грати на гітарі і я теж захотів. Та й почав грати. Тоді брат купив касету «Нірвани» і я теж захотів слухати «Нірвану» і так почалося.

Співак Аніс
Співак Аніс

Перший гурт ми створили в Тунісі, вже не пригадую скільки мені було 15 чи 16 років. І одразу перший концерт у Тунісі, який вдало закінчився, спогади дуже гарні.
Потім я закінчив школу в Тунісі і батько вирішив мене відправити в Україну продовжити навчання в Львівському медінституті. І випадково мій друг-українець покликав мене на концерт, під час якого запросив мене заспівати. Там був басист Олексій, котрий мав гурт Cover Jam, і який мене туди запросив. І пішло. А згодом був «Голос країни» .

Співак Аніс
Співак Аніс

– Ким бачиш себе у майбутньому?

– Думаю швидше музикантом. Працюю над першим сольним альбомом. Він буде більш попсовим, більш доступним для народу. Але є там трохи і джазу, і блюзу, і року.

– Які, на твою думку, найближчі перспективи в концертів найближчим часом?

– Як людина, як артист я вважаю, що концерти треба підтримувати. В будь-якій сфері. Мистецтво загалом. Бо без мистецтва не буде культури в країні. Помре мистецтво, що будемо показувати в світі? Що будемо мати?

Взагалі я вважаю, що його має підтримувати держава. Я не кажу про себе особисто, а про тих артистів, що працюють в театрах. Допомогти їм. Давати їм дотації. І який би не був зараз концерт придбайте квиток і прийдіть, послухайте їх.

Директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин
Директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин

В цей час підійшов директор концертної компанії Lutsyshyn promo Петро Луцишин і долучився до розмови.

– З Анісом ми працюємо уже не один рік і концерт “Joe Cocker Tribute” це для нас перший підчаскарантинний живий концерт з глядачем, який відбудеться 31 липня на даху !FESTrepublic. Це для нас знакова подія. Ми довірилися Анісу, а він нам, щоб відновити нашу хорошу традицію живих концертів. Сподіваємося, що пройде дуже гарний проєкт, який уже запам’ятався львів’янам, адже зібрав три аншлаги за два роки у різних топових майданчиках міста Львова. І це буде новий вияв цього проєкту.

Хочеться вірити що за цим концертом будуть наступні і не тільки в форматі open air, що найближчим часом карантин закінчиться наші виконавці будуть продовжувати дарувати нам багато класної музики.

Розмовляв Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.