“Біле…Чорне…Біле”, або перша персональна виставка Андрія Кучабського

907
Андрій Кучабський запрошує на свою першу персональну виставку

Цими днями в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) відкрита до експозиції персональна виставка ліноритів львівського художника графіка Андрія Кучабського під назвою “…БІЛЕ…ЧОРНЕ…БІЛЕ…”

Як не дивно але ця виставка є першою персональною виставкою в творчій кар’єрі  прекрасного графіка.

Андрій Кучабський. Мамай замріяний
Андрій Кучабський. Мамай замріяний

“Це моя перша публічна виставка. Десь колись якісь роботи на виставки давалися, але ось в такому камерному середовищі, ніби маленьким звітом, то у мене вперше. Майже всі роботи, що тут представлені, це ліногравюри 2019-2021 рр., є пару давніших”, – розповідає художник.

Андрій Кучабський
Андрій Кучабський

Роботи Андрія Кучабського дихають Львовом. Його ліногравюри передають дух старого міста з його двориками і одвічним “Йдемо на каву.”

Андрій Кучабський. На каві
Андрій Кучабський. На каві

“Ще одним поштовхом до виставки став карантин. Я викладаю рисунок і живопис в школі, то ж під час карантину отримав дві години зайвого часу , те що було на добирання на роботу. З’явився час і те, що поназбирувалося всередині поки не працював творчо, знайшло певний вихід в тому. Що тут представлено”, – зазначає митець.

Андрій Кучабський. Сієста
Андрій Кучабський. Сієста

На виставку Андрія намовив Євген Булавін. Він якось зателефонував і запросив зустрітися. Під час розмови й народилася ідея виставкового проєкту “Біле…Чорне…Біле”.

Андрій Кучабський. Інвазія
Андрій Кучабський. Інвазія

“Робив я це не для публіки. Якісь речі дарувалися близьким людям чи знайомим. Я не люблю «тусуватися», не люблю скупчення людей. Можливо тому. Крім фейсбуку я ніде роботи не виставляв та не займався промоцією, бо роблю це не для грошей, а для власного задоволення” – каже Андрій.

Андрій Кучабський. Їде маршрутка
Андрій Кучабський. Їде маршрутка

Впевнений що ви вже перейнялися духом виставки. До слова, мені навіть важко сказати скільки чудових робіт презентував в кав’ярні “Мазурек” Андрій Кучабський. Оглянути ж всю експозицію можна до 20 січня 2022 року.

Маю надію що на цьому проєкту Андрій не зупиниться. В підтвердження цих слів на останній сторінці каталогу він багатозначно написав “Далі буде…”. Отож, оглядаємо виставку і чекаємо.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.