Андріана запрезентувала новий альбом, з назвою “Мої Люди” (відео)

460
Андріана
Андріана

Андріана написала пісню про рідних людей. Вона так і називається «Мої Люди». На відміну від трьох попередніх, ліричних і дещо сумних композицій, які співачка випустила протягом року, ця вийшла веселою і позитивною. 

«Пісня дуже актуальна в наш час, адже всі ми живемо у стані війни. І в такий непростий для усіх період близькі люди та справжні друзі стають для нас ще ближчими та ріднішими».

Пісню «Мої Люди» для Андріани написала її колега співачка TAYANNA.

«Прослухавши її буквально декілька разів, ми з моїм чоловіком та продюсером Володимиром вирішили, що дуже хочемо мати цей трек у моєму репертуарі. Адже насправді в моєму житті зараз є люди близькі та дорогі, яким я би хотіла присвятити цю пісню».

Композиція увійде до нового шостого за ліком однойменного альбому співачки, який вона якраз випускає. Також разом з піснею і диском виходить відео-кліп, в якому Андріана вирішила відповідно показати своїх людей.

«На зйомки кліпу я спеціально запросила не професійних акторів, а дійсно рідних для мене людей. Чоловіка, сестричку, синочків, один з яких живе за кордоном і зйомки відбувалися через Скайп. А також тих друзів, які у моєму житті відіграють велику роль та кожен з них займає невеличку частину мого серця».

«Ну і звісно, що найголовніші Мої Люди в теперішній час, це є наші мужні захисники ЗСУ, завдяки яким ми прокидаємось щоранку, а наші рідні поруч з нами»-підсумовує Андріана.

Слід зазначити, що до альбому співачки, окрім уже вищезгадої пісні «Мої люди», увійшли такі треки як: «Незнайомка», «Все мине», «Адреналін», «Неба мало»дві дуетні з Пустовіт «Не вміє кохати» та «Сумую», а також два ремікси на «Все мине» та «Сумую».

Окрім ТАYANNA, альбом співачці допомогли написати українські музиканти: Андрій Парфенов, Дмитро Димов, Богдан Бабич, Нікіта Гончаренко, Андрій Бакун та Борислава Білоцерківська.

Зі всіма ними Андріана товаришує у житті та кожного з них вона може сміливо назвати МОЇ ЛЮДИ.

Посилання на альбом: https://bfan.link/andriana-moyi-lyudy

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.